top of page
The humantra webpage background image
Kupa Onlusu

Ara Arkana

Kupa Onlusu

Kupa Onlusu Kartı Anlamı

Tarot'taki On Kupa sevinç, barış ve aile anlamına gelir. Bir Tarot okumasındaki On Kupa, bir nimet zamanı, zengince hak ettiği doyum zamanı ve geleceğinin bir işaretidir. On Kupa kartındaki görüntü, çocuklu mutlu ve sevgi dolu bir çiftin görüntüsüdür. Ayrıca, arka planda ağaçlar ve su ile çevrili bir ev var. Duygusal hayatınız en iyi şekilde bu olabilir. Görüntü ulaşılabilecek bir ideali temsil eder.

Düz Kupa Onlusu Kartı Anlamı

On Kupa bir Tarot okumasında düz olduğunda, bu düşmanlığın sona ermesi ve iç huzurun başlangıcı anlamına gelebilir. Bu kart, tüm öğelerin uyumlu olduğunu gösteren bir işarettir. Etrafınızda uyumsuzluk varsa, durma ihtimali vardır. Bir ailede daha yakın olma zamanı.

Ters Kupa Onlusu Kartı Anlamı

On Kupa bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, bir ilişkide daha derin bir bağlantı arıyorsunuz, ancak belki de bunu elde etmek için çok uğraşıyorsunuz. İstediğiniz gerçekçi olmayabilir. Tam olarak ne istediğinizi ve neden istediğinizi yeniden değerlendirme zamanı.

Kupa Onlusu Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kupaların Onlusu'su çok olumlu. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu gerçekten sevdiğiniz kişiyle ruh eşi seviyesinde olduğunuz anlamına gelir. Bekarsanız, yeni bir uzun vadeli ilişki sizin yolunuza yönelir. Açık kalın ve hak ettiğiniz tatlı, tatlı aşkı kabul edin.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page