top of page
The humantra webpage background image
Kupa Dokuzlusu

Ara Arkana

Kupa Dokuzlusu

Kupa Dokuzlusu Kartı Anlamı

Tarot'taki Dokuz Kupa, dileğin yerine getirilmesi, memnuniyeti ve şehvetli zevk anlamına gelir. Dokuz Kupa, belirli Tarot geleneklerinde Dilek Kartı olarak da bilinir. Dokuz Kupa kartının tonu kendini beğenmiş, kedinin kanaryayı yakalamayı başardığında hissettiği duygu! Dokuz Kupa kartındaki rakam, her tarafına yazılan bir adam. Güvenle oturuyor, kolları katlanmış, gülümseyen bir yüzle. Mutluluğu yayıyor gibi görünüyor ve istediği her şeye sahipmiş gibi görünüyor. Daha mutlu olamayacağını söylüyor.

Düz Kupa Dokuzlusu Kartı Anlamı

Dokuz Kupa bir Tarot okumasında düz olduğunda, her türlü zevki aramak ve tadını çıkarmak için bir işarettir. Görme, ses, tat ve duygu duyularında saf hoşgörü ve zevk zamanı. Bununla birlikte, başkasının masrafına düşmeyeceğiniz konusunda dikkatli olmanız gerekir. Zevk peşinde koşmalı ama sonuçlarına da dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınızı kabul edin ve iyi şansınızın tadını çıkarın.

Ters Kupa Dokuzlusu Kartı Anlamı

Dokuz Kupa bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, bu bir kayıp kartıdır. Her zaman istediğini düşündüğün şeyin, bunun kırıldığı şey olmadığını görebilirsin. Ya da belki sadece kaybettin. Ya da belki de bunu elde etmek için uğraşıyorsun ve herhangi bir ilerleme kaydetmiyorsun. Benlik saygısı eksikliği ve kendinizle ilgili kötü duygular eksikliği, yapabileceğinizi bildiğiniz her şeye ulaşmanızı engelliyor olabilir.

Kupa Dokuzlusu Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında Dokuz Kupa gerçekten çok seksi! Bekarsanız, bu yeni ve heyecan verici (ve erkek!) Birinin hayatınıza yöneldiği anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, geleceğinizde vahşi ve patlayıcı seksi bir gecenin olduğu anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page