top of page
The humantra webpage background image
Kule

Ana Arkana

Kule

Kule Kartı Anlamı

Tarot'taki Kule kartı, eski fikirlerin çöküşüyle ilgili. Bir yapı aniden ve şiddetli bir şekilde çökerek kaosa ve sıkıntıya neden oldu, ancak yeni bir şeyin inşa edilmesi için de yer açtı. Bu kartın temel sembolleri kayalık bir çıkıntı üzerinde bir kule, bir şimşek, kuleden düşen birkaç figür ve aşağıda düşen dalgalar.

Düz Kule Kartı Anlamı

Kule kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, ani ve büyük bir değişikliği temsil eder. Geçmişi terk etmek zorunda kalacaksınız, bu da para kaybı, güvenlik veya kısa süreli mutluluk anlamına gelebilir. Bu bir kargaşa dönemi anlamına gelir, ancak felaketten yararlanabilirsiniz. Eski kulenizin bulunduğu yerde daha iyi bir şey inşa edin.

Ters Kule Kartı Anlamı

Kule kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, bir rutta sıkıştığınız veya kötü bir durumda sıkıştığınız anlamına gelir. Bir şeyleri sarsmalısın. Muhtemelen bunu biliyorsunuz, ancak büyük bir değişiklik yapma konusunda erteliyorsunuz. Sorgulamadan takip ettiğiniz alışkanlık ve geleneklere sert bir şekilde bakın. Kendinize sizi nasıl geri tuttuklarını sorun. Daha iyi bir şeye yer açmak için ne atabilirsin?

Kule Kartı Aşk Anlamı

Tarot aşk okumasındaki Kule kartı, derin değişiklikler olduğu anlamına gelir. Bekarsanız, bir ilişkiye yer açmadan önce kendinizi baştan inşa etmeniz gerektiği anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bir kopma veya boşanma sinyali vererek sona ermesi gerekebilir. İlişki devam etse bile, temelde bir şekilde değişecektir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page