top of page
The humantra webpage background image
Denge

Ana Arkana

Denge

Denge Kartı Anlamı

Tarot'taki denge kartını yorumlamak zor olabilir, ancak genel olarak karşıtların harmanlanması ve sentez elde edilmesi ile ilgilidir. Uyum, barış ve sabırla ilgili. Denge kartının temel sembolleri bir melek (genellikle kadın, ama bazen cinsiyetsiz), bir su veya nehir havuzu ve aralarında sıvı akan iki bardak. Uyumlu güzelliğin sakin ve huzurlu bir sahnesi.

Düz Denge Kartı Anlamı

Denge kartı bir Tarot okumasında düz olduğunda, ılımlılık, denge, sabır, uyum, füzyon, iyi etki ve güveni simgelemektedir. Bu kart aynı zamanda davranışınızı yumuşatmak için bir uyarı ve uzlaşılamayan karşıtların uzlaştırılabileceğini hatırlatabilir. Gerçekten iyi bir yaşam sağlayan şeyle bağlantıdasınız ve siz onu yaşıyorsunuz. Sıkı bir ahlaki kodunuz var ve ne olursa olsun hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacaksınız.

Ters Denge Kartı Anlamı

Denge kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, uyumsuzluk, çatışma, tartışma, düşmanlık, hayal kırıklığı ve sabırsızlık anlamına gelir. Ayrıca aşırı şişkinliği ve pervasız davranışı da gösterebilir. Ayrıca en çok önem verdiğiniz kişilerle senkronize olmayabilirsiniz.

Denge Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki denge kartı genellikle çok iyi bir şeydir. Bekarsanız, bir partner aramadan önce yaşamınıza denge getirmek için nazik bir hatırlatmadır. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu ikinizin toplam uyum içinde çalıştığı anlamına gelir. Romantizminizde sorunlar yaşıyor olsanız bile, birbirinize sabırlı olarak başaracaksınız.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page