top of page
The humantra webpage background image
Azize

Ana Arkana

Azize

Azize Kartı Anlamı

Tarot'taki Azize kartı cinsellik, gizem ve genel yüksek gücü sembolize eder. Bu kartın temel sembolleri mavi, beyaz ve siyah renkler, narlar, bir Isis ay tacı, peçe, güneş haçı, hilal ve sütunlardır. "B" Boaz anlamına gelir: olumsuzlama ve ciddiyet. "J" Jachin anlamına gelir: başlangıç ve merhamet. Parşömen ya Yahudi Tora ya da Tarot'un anagramı için son harf görünmeyen "Tora" kelimesi ile yazılmıştır.

Düz Azize Kartı Anlamı

Azize kartı bir tarot okumasında dik olduğunda, kart bilgelik, bilgi, öğrenme, sezgi, saflık, erdem, sabır eksikliği ve bir öğretmeni sembolize eder. Ayrıca, bir karar vermek için bir şeyler öğrenmeniz gerekeceği anlamına da gelebilir. Ek olarak, size rüyalarda gelen işaretlere daha fazla dikkat etmek akıllıca olacaktır. Onları hafife almayın.

Ters Azize Kartı Anlamı

Azize kartı bir tarot okumasında ters çevrildiğinde, cehaleti, anlayış eksikliğini, bencilliği ve sığlığı sembolize eder. Gerçekten içinize doğan hislere aşina olmanız gereken doğal sezginizi görmezden geliyor olabilirsiniz. İnsan bağlantısına ciddi ihtiyaç duyabilirsiniz ve bu insan arzularını görmezden gelmek için biraz zaman harcamış olabilirsiniz.

Azize Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında Azize kartı çok şehvetli! Bekarsanız, ulaşılamayan bir kadının peşinden koştuğunuzu gösterebilir. Bu aynı zamanda insanların peşinden koştukları anlamına da gelebilir! Eğer bir ilişkiniz varsa, bu son derece seksi zamanların önde olduğu anlamına gelebilir!

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page