top of page
The humantra webpage background image
Yıldız

Ana Arkana

Yıldız

Yıldız Kartı Anlamı

Tarot'taki Yıldız kartı geleceği, görüş netliğini ve manevi içgörü sembolize eder. Bu kartın temel sembolleri yedi veya sekiz başlangıç, bir su havuzu, diz çökmüş bir kadın (bir ayağı suda, diğeri karada) ve iki eliyle çömlekler tutar.

Düz Yıldız Kartı Anlamı

Yıldız kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, umut, inanç, ilham, iyimserlik, içgörü, manevi aşk, zevk ve dengeyi sembolize eder. Zorlukları aştınız ve bundan sonra ne olacağını kabul etmeye hazırsınız. Sakin ol, pozitif kal. Kart beklenmedik yardımı öngörüyor, ancak geleceğe giden yolu bulmak size kalmış. Hepsi senin için orada, büyük ve parlak ve bekliyor. Olasılıklar sonsuzdur ve hepsini almaya hazırsınız. İyi! Onlar size ait. Bunu her zaman hatırla.

Ters Yıldız Kartı Anlamı

Yıldız kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, yerine getirilmemiş umutları, hayal kırıklığını, ezilmiş hayalleri, kötü şansı ve dengesizliği sembolize eder. Ancak, her şey ilk başta hissettiği gibi değil. Umutsuzluğun ağırlığından boğulmuş hissedebilirsiniz, ancak bu umut olmadığı anlamına gelmez. Benlik saygınız tüm zamanların en düşük seviyesinde olabilir, ama işler tersine dönebilir. Sizin içinizde. Bunu yapabilirsiniz.

Yıldız Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Yıldız kartı bağlantı ve ilerlemekle ilgilidir. Bekarsanız, nihayet geçmiş ilişkileri bırakmaya ve kendinizi yeni aşka açmaya hazırsınız. Eğer bir ilişkiniz varsa, Yıldız kartı daha derine inme zamanı demektir. Hepiniz içeride misiniz? Kendinizi buna açarsanız, ortaklığınız bir sonraki seviyeye geçecektir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page