top of page
The humantra webpage background image
Tılsım Yedilisi

Ara Arkana

Tılsım Yedilisi

Tılsım Yedilisi Kartı Anlamı

Tarot'taki tılsım yedilisi, ödül ve yön değişikliği anlamına gelir. Tılsım yedilisi Tarot okumasında anlamı bir zaman aşımıdır. Bu bir final kartı değil. Bu, aradaki bir karttır, yani stratejinizi duraklatmanız ve kontrol etmeniz gerekir. Karttaki görüntü, çok çalışmış ve çalışmalarına hayran olmak için biraz zaman ayırmış bir kişidir.

Düz Tılsım Yedilisi Kartı Anlamı

Tılsım yedilisi Tarot okumasında dik olduğunda, birçok aktiviteden sonra nefesinizi yakalamanın zamanı geldi demektir. İşinizi ve bu işten ne elde ettiğinizi değerlendirmenin zamanı geldi. Belki o kadar meşguldünüz ki başardıklarını düşünmek için zaman ayırmadın. Durumunuzu değerlendirmenin ve istediğiniz sonuçları aldığınızdan emin olmanın tam zamanı.

Ters Tılsım Yedilisi Kartı Anlamı

Tılsım yedilisi bir tarot okumasında tersine çevrildiğinde, herhangi bir kazanç görmeden çok fazla iş yapıyor olabilirsiniz. Ayrıca genel olarak çok fazla çalışma yaptığınızın bir işareti olabilir. Kart aynı zamanda yeterince sıkı çalışmadığınızı da gösterebilir. Sebep ne olursa olsun, tılsım yedilisi tersine döndüğü anlamına gelmiyor.

Tılsım Yedilisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki tılsım yedilisi, istediğinizi tezahür ettirebileceğiniz bir göstergedir. Bekarsanız, gelecekteki sevgiden ne istediğinizi anlamak için geçmiş ilişkiler üzerine düşünmelisiniz. Bir ilişkiniz varsa, bu kart genellikle ilişkinize yaptığınız çalışmanın çok yakında ödeyeceği anlamına gelir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page