top of page
The humantra webpage background image
Tılsım Onlusu

Ara Arkana

Tılsım Onlusu

Tılsım Onlusu Kartı Anlamı

Tarot'taki tılsım onlusu, zenginlik, kalıcılık ve konvansiyon anlamına gelir. Tarot okumasındaki anlam olarak tılsım onlusu, maddi bir başarıdır. Karttaki görüntü, insanların günlük yaşamlarını sürdürdükleri bir köyde bir pazar yeri. Bu bir kongre ve süreklilik işaretidir. Cüppeli yaşlı kişinin köpeklerini okşarken etrafındaki madeni paralar ise refahı simgeliyor.

Düz Tılsım Onlusu Kartı Anlamı

Tılsım onlusu bir Tarot okumasında dik olduğunda, maddi başarı bulacağınız anlamına gelir. Bu kart zenginlik ve refah havası yayar. Son girişimlerinizin size refah getireceğinin bir göstergesi. Aynı zamanda konvansiyona bağlı kalmanız gerektiğinin de bir göstergesi. Bu, statükonun korunma zamanıdır. Tekneyi sallamanın zamanı değil. Herhangi bir tür değişiklikten kaçının ve bir şeyler yapmanın güvenilir yollarına bağlı kalın.

Ters Tılsım Onlusu Kartı Anlamı

Tılsım onlusu'nun Tarot okumasında tersine çevrilmesi, kararsızlık anlamına gelir. Kayıp veya beklenmedik bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bu kart aynı zamanda yasadışı herhangi bir şeyden kaçınmak için bir uyarıdır. Aynı zamanda geleneğe karşı gitmenin de bir anlamı.

Tılsım Onlusu Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında tılsım onlusu çok olumlu bir kart. Bekarsanız yakında değerleri sizinkine benzeyen yeni bir aşk bulabilirsiniz. Bu, geleceği inşa edebileceğiniz biri. Bir ilişkiniz varsa, bu kart yerli mutluluğu temsil eder. Eşinizle taşınmaya, evlenmeye veya bir aile kurmaya hazır olabilirsiniz.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page