top of page
The humantra webpage background image
Tılsım Dörtlüsü

Ara Arkana

Tılsım Dörtlüsü

Tılsım Dörtlüsü Kartı Anlamı

Tarot'taki tılsım dörtlüsü, sahiplik, kontrol ve engellenmiş değişim anlamına gelir. Bir Tarot okumasında anlam verilen Dörtlü Beş Kökenli, kontrol etme arzusu, birinin iradesini diğerine dayatma arzusudur. Dikkatli bir uyarı: Kontrol gereksiniminizin kontrolden çıkmadığından emin olun. Bu yaratıcılığın ve bireysel ifadenin boğulmasına yol açabilir.

Düz Tılsım Dörtlüsü Kartı Anlamı

Tılsım dörtlüsü bir Tarot okumasında düz olduğunda, bu, yapmaya çalıştığınız kontrol seviyesine dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Çoğu durum için bazı kontroller gereklidir ve bir durum kaotik hale geldiğinde sağlam olmanız gerekir. Ancak, çevrenizdeki insanlar tarafından yapılan her hareketi kontrol etmenize gerek yoktur. Tılsım dörtlüsü da değişime karşı çıkıldığı anlamına gelir. Etrafınızdaki insanlar statükoyu korumaya çalışabilir ya da belki de bunun doğru bir şey olduğunu bildiğinizde bile değişime karşı dirençli olan sizsiniz. Tam kontrolün imkansız olduğunu unutmayın. İnsanların kendi yollarını belirleyebilmeleri gerekir.

Ters Tılsım Dörtlüsü Kartı Anlamı

Tılsım dörtlüsü bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, gitmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Belki zehirli insanlardan ya da durumlardan geçmeye ya da geçmişi bırakmaya hazırsınız. Kaynaklarınızla da cömert hissediyor olabilirsiniz. Bu cömertliğin çok aşırı olmasına izin vermeyin, aksi takdirde birisi sizden faydalanabilir. Bu kart aynı zamanda hayatınızdaki insanları kontrol etmeye çalışmayı bıraktığınızın iyi bir işareti olabilir.

Tılsım Dörtlüsü Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında tılsım dörtlüsü negatif bir karttır. Bekarsanız, bu kart, değişim korkusunun sizi yeni aşk bulmanızı engellediğinin bir işareti olabilir. Ya da belki sizi geride tutan geçmiş bir ilişkiyi bırakmanız gerekir. Bir ilişkiniz varsa, bu kart, birinizin kontrol ediyor olduğu ve olumsuz bir etkisi olduğu anlamına gelebilir. Aynı zamanda eşinize karşı kin tuttuğunuz anlamına da gelebilir ve devam etmek istiyorsanız bırakmaya karar verme zamanı gelmiştir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page