top of page
The humantra webpage background image
Tılsım Beşlisi

Ara Arkana

Tılsım Beşlisi

Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı

Tarot'taki tılsım beşlisi zor zamanlar, sağlıksızlık ve ret anlamına gelir. Bir Tarot okumasında tılsım beşlisi anlamı genellikle negatiftir. Tılsım beşlisi kartında iki soğuk, aç ve hasta figürün görüntüsü açıklayıcı. Kartta tasvir edilen ıstırap kolayca tanınabilir: hayatın temel gereksinimleri olmayan insanlar. Fakat bütün bunların manevi bir bileşeni de var. Tüm aksaklıkların geçici olduğunu ve konforun köşede olabileceğini unutmayın.

Düz Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı

Tılsım beşlisi bir Tarot okumasında düz olduğunda, birçok şey ifade edebilir. Kötü zamanlara düştüğünüz anlamına gelebilir. Fiziksel sağlığınıza dikkat etmediğiniz anlamına gelebilir. Şimdi sağlığınıza ve sağlığınıza öncelik vermeniz gerektiğinde. Bu kart aynı zamanda ekonomik aksaklıklarla karşılaştığınız anlamına da gelebilir. Bu durumda, birisi yardım etmeyi teklif ederse, bırakın. Ve bu kötü zamanların sonsuza dek sürmeyeceğini unutmayın.

Ters Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı

Tılsım beşlisi bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, bu olumlu bir işarettir. Sonunda bir sıkıntı olabilir veya fiziksel sağlığınız düzelebilir. Yolunuza iyi bir şey geliyor. Bu kart aynı zamanda hayatınızdaki herhangi bir toksik insanla bağları kesmeniz gerektiğinin bir göstergesidir, böylece daha iyi bir geleceğe geçebilirsiniz.

Tılsım Beşlisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında tılsım beşlisi iyi bir alamet değildir. Bekarsanız, ilgilendiğiniz biri tarafından reddedilmiş gibi hissediyor olabilirsiniz ya da yalnız hissediyor olabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu bir dağılmayı ya da sevilmediğinizi gösterir. Ayrıca eşinizin zor bir dönemden geçtiği ve ilişkinizde sorunlara neden olduğu anlamına da gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page