top of page
The humantra webpage background image
Tılsım Altılısı

Ara Arkana

Tılsım Altılısı

Tılsım Altılısı Kartı Anlamı

Tarot'taki tılsım altılısı, kaynaklara, bilgiye ve güce sahip olmayı ya da olmamayı temsil eder. Tılsım altılısı, bir Tarot okumasında anlamlanması zordur. Sahip olmanın ve sahip olmamanın uçları arasına düşer. Tılsım altılısı kartındaki görüntü, bir dilenciye para verirken, diğeri sırasını beklerken zengin bir kişidir. Kişi adalet terazilerini sanki kimin para alacağına ve kimin almadığına karar veriyormuş gibi tutuyor. Kimin sorumlu olduğu ve kimin olmadığı, kimin olduğu ve kimin olmadığı hakkında resim çok net.

Düz Tılsım Altılısı Kartı Anlamı

Tılsım altılısı tarot okumasında dik olduğunda, bilgi, güç ve sevgi gibi maddi olmayan şeylere karşı maddi kaynaklara sahip olmanın ne anlama geldiğini düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Kendinizi resmin olumlu tarafında bulabilirsiniz, ancak hayatın eğri top atma alışkanlığı vardır. Şanslar hızlı ve değişebilir. Bu kart sizden tekrar düşünmenizi istiyor.

Ters Tılsım Altılısı Kartı Anlamı

Tılsım altılısı, bir tarot okumasında ters çevrildiğinde, cimriliği temsil eder. Ya da hayatınızda cömert görünen birisine sahip olabilirsiniz, sadece tekliflerine bağlı birçok ip vardır. Eğer cömert olma fırsatına sahipseniz, bu kart bu gücü kötüye kullandığınızı gösterebilir.

Tılsım Altılısı Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki tılsım altılısı iyilik ve pozitifliğin bir işaretidir. Bekarsanız, bu kart cömert yeni biriyle tanışabileceğiniz anlamına gelir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu kart sizin ve partnerinizin birbirinize karşı çok başarılı olduğunuzu gösterir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page