top of page
The humantra webpage background image
Tılsım Üçlüsü

Ara Arkana

Tılsım Üçlüsü

Tılsım Üçlüsü Kartı Anlamı

Tarot'taki tılsım üçlüsü, ekip çalışması, planlama ve yetkinlik anlamına gelir. Tılsım üçlüsü'ın Tarot okumasında anlamı imkansızın üstesinden gelmekle ilgilidir. Bu kart, Tarot destesinde gruba odaklanan üç karttan biridir, diğerleri Kupa Üçlüsü ve Binbaşı Arcana'nın Hiyeroptudur.

Düz Tılsım Üçlüsü Kartı Anlamı

Tılsım üçlüsü bir Tarot okumasında dik olduğunda, başkalarının hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verirseniz başarılı olacağınız anlamına gelir. Hepsini kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Aslında, başarılı olmak için ortak bir hedefe doğru bir ekiple çalışmanız gerekir. Bu, hiçbir şeye acele etmenin zamanı değil. Çeşitli olasılıkları planlamanız, hazırlamanız ve düşünmeniz gerekir. Bu kart, gerekli beceri ve bilgiye sahip olduğunuz anlamına gelir, ancak ödevinizi yapma ve ayrıntıları çözme zamanı.

Ters Tılsım Üçlüsü Kartı Anlamı

Tılsım üçlüsü bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, hatalarınızdan ders almıyorsunuz demektir. Ne yaptığınızı bilmediğinizi düşünüyorsanız, öğrenmek için işe girmelisiniz. Büyüme çaba gerektirir.

Tılsım Üçlüsü Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki tılsım üçlüsü'nün üçü, işe koyulduğunuzu ve işe yarayıp yaramadığını gösterir. Bekarsan sevdiğin biri hissini geri verir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu sizin ve eşinizin birbirinden bir şeyler öğrendiğiniz anlamına gelebilir. İlişkinizle ilgili sorun yaşıyorsanız, danışmanlık gibi dış yardımları düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page