top of page
The humantra webpage background image
Kupa Kraliçesi

Ara Arkana

Kupa Kraliçesi

Kupa Kraliçesi Kartı Anlamı

Tarot'taki Kupaların Kraliçesi sevgi dolu, şefkatli, sezgisel, psişik ve manevi olmayı temsil eder. Tarot okumasındaki anlamdaki Kupa Kraliçesi, tüm Kupaların pozitif su enerjisinin ve bir Kraliçenin içe odaklanmasının birleşimidir. Her zaman sevgi dolu ve hassas bir doğası vardır. Sabırsızlıkla veya öfkeyle asla tepki göstermez ve herkes için nazik bir sözü vardır. Merhametli ve kalbinin yol göstermesine izin veriyor. Kraliçe içsel bilgisine daha açıktır ve sezgisine güvenir. İlahi yaratılışın tüm yönlerine saygı duyar, herkesi sever ve kucaklar ve hayatın trajedileri ve güzellikleri tarafından taşınır.

Düz Kupa Kraliçesi Kartı Anlamı

Kupa Kraliçesi bir Tarot okumasında dik olduğunda, onun yaptığı gibi hissettiğiniz ve düşündüğünüz anlamına gelir. Sezgisel bir mesaj aldınız mı? Başka birinin acılarından etkilenmiş miydin? Duygusal iklimin farkında mısınız? Kendi kalbine güveniyor musun? Kupa Kraliçesi, kadınsı ile temas kurmanızı ve hayatınızdaki kadınların arkanızda olduğunu bilmenizi teşvik eder. Ayrıca kendinize nezaket, şefkat ve sevgi ile davranmanızı istiyor.

Ters Kupa Kraliçesi Kartı Anlamı

Kupa Kraliçesi bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, kendi maneviyatınıza ve duygularınıza odaklanmanız gerektiği anlamına gelir. Başkasının ihtiyaçlarına bakmadan önce kendi en derin ihtiyaç ve arzularınıza yönelmelisiniz. Hala inanılmaz derecede sevgi dolu. Sadece ciddi bir öz bakımla uğraşmak için bunu bir işaret olarak almanız gerekir.

Kupa Kraliçesi Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında Kupa Kraliçesi, bu bölümdeki şeylerin aranacağının bir göstergesidir. Bekarsanız, kendinizi oraya koymanın ve hak ettiğiniz aşkı kabul etmeye istekli olmanın zamanı geldi demektir. Eğer bir ilişkiniz varsa, eşinizle bir romantizm planlamalısınız. Bununla birlikte, Kupa Kraliçesi aşkı sever, bu yüzden arama yaparken ayağınızın en azından bir kısmını yerde tuttuğunuzdan emin olun. Çok fazla taşınmak istemiyorsun!

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page