top of page
The humantra webpage background image
Kupa Dörtlüsü

Ara Arkana

Kupa Dörtlüsü

Kupa Dörtlüsü Kartı Anlamı

Tarot'taki Kupalardan Dörtü kendini emme, ilgisizlik ve içeri girme anlamına gelir. Bir Tarot okumasındaki anlamdaki Dörtlü Kupa, kendini emmeye takılmak konusunda dikkatli olmanızdır. Kendini özümseyen bir kişi, tıpkı Dörtlü Kupalar kartındaki figür gibi, yalnızca kendi ilgi ve arzularına atıfta bulunur. Rakam ona sunulan bardağın farkında değil. Kendi içinde öyle içe döndüğü için değerli bir armağanı kaçırır.

Düz Kupa Dörtlüsü Kartı Anlamı

Dörtlü Kupa bir Tarot okumasında düz olduğunda, kendinize çok fazla odaklanmayı bırakmanız ve dışa bakmaya başlamanız gerekir. Başkalarının ihtiyaçlarına nasıl odaklanabilirsiniz? Tabii ki, bazı durumlarda, benliğe odaklanmanız gerekir. Kendini yansıtma, duygusal dengenizi yansıtmak ve geri yüklemek için kendi içine girdiğinizde stres zamanlarında harikadır. Ayrıca ilgisizliğin bir işareti olabilir. Etkinliklere olan ilginizi tamamen yitirdiğinizi düşünüyorsanız ve hayatınız bayat gibi görünüyorsa, sizi duygusal rutinden çıkaracak şeylere odaklanmanız gerekir. Açmalısın.

Ters Kupa Dörtlüsü Kartı Anlamı

Kupalar Dörtlüsü bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, bir kötümser ortamdan çıkmaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Tüm kötü duyguları geride bırakıyorsunuz ve pişmanlık duymadan veya pişmanlık duymadan hayatın ışığına yürüyorsunuz. Dünyanın bir parçası olmaya hazırsınız ve dünya sizin için hazır!

Kupa Dörtlüsü Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kupaların Dörtülüsü, aşk söz konusu olduğunda pişmanlık ve pişmanlık duyduğunuz anlamına gelir. Bekarsanız, gerçekten algılanan eksikliklere odaklanır ve kendiniz hakkındaki bu kötü hislerde yürürsünüz. Eğer bir ilişkiniz varsa, daha büyük ve "daha iyi" bir ilişki hakkında hayal kurmanız ve hemen önünüzdeki kişiyi kabul etmeniz anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page