top of page
The humantra webpage background image
Kupa Altılısı

Ara Arkana

Kupa Altılısı

Kupa Altılısı Kartı Anlamı

Tarot'taki Kupaların Altısı şerefiye, sevecenlik, masumiyet ve çocukluk anlamına gelir. Tarot okumasındaki anlamın altısı basit bir iyiliktir. Evet, dünyada çok fazla şiddet, öfke ve sahtekârlık var, ama tam tersi de geçerli. Altı Kupa'nın temsil ettiği şey budur ve sizi kibar, affedici ve cömert olmaya teşvik eder. Arabanızı bir arkadaşınıza ödünç verin veya hasta bir iş arkadaşı için doldurun. Bu küçük hareketler önemlidir.

Düz Kupa Altılısı Kartı Anlamı

Altı Kupa bir Tarot okumasında düz olduğunda, geçmişe odaklandığınız anlamına gelir. Belki de eski bir arkadaşını düşünüyordun. Ya da son zamanlarda anımsatan daha fazla zaman harcıyorsunuz. Aynı zamanda çocukları ve aileyi temsil eder. Son zamanlarda mücadele ediyorsanız, bu kart sizi sevdiklerinizde destek bulmaya teşvik eder.

Ters Kupa Altılısı Kartı Anlamı

Altı Kupa bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, geçmişinizden devam etmenin zamanı geldi demektir. Çocukluk travması ile çalışmaya hazır olabilir ya da sadece geçmişin geçmesine ve yeni bir başlangıç yapmanıza izin verebilirsiniz. Ayrıca olgunluk ve büyüme ile de konuşabilir. Danışmanlığı ciddiye almanın zamanı gelmiş olabilir.

Kupa Altılısı Kartı Aşk Anlamı

Tarot aşk okumasındaki Kupaların Altısı genç aşkla ilgilidir. Bekarsanız, bu çocukluk arkadaşınızla aşkı bulmak veya geçmişinizden bir romantizm yeniden canlandırmak anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu kart çocukluk sevgilinizle birlikte olduğunuz anlamına gelebilir. Alternatif olarak, ilişkinizin geçmiş bir ilişkiden etkilendiği anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page