top of page
The humantra webpage background image
Kupa Üçlüsü

Ara Arkana

Kupa Üçlüsü

Kupa Üçlüsü Kartı Anlamı

Tarot'taki kupa üçlüsü coşku, dostluk ve topluluk anlamına gelir. Tarot okumasındaki anlamın kupa üçlüsü, aşık olarak bir araya geliyor. İster arkadaşlık ister topluluk olsun, başkalarına katıldığınızda hissettiğiniz gibi duygular açısından gelir. Resimde üç kadının dans ettiği kollar, bardakların simgelediği gibi duygularını ve duygularını birleştirmek için uzanıyor. Kadınlar herkesi birbirine bağlayan sosyal yapıştırıcıyı temsil ediyor. Kart sizi dans, şarkı söylemek ve sevinç gibi hissettiren duygu ve deneyimleri temsil eder.

Düz Kupa Üçlüsü Kartı Anlamı

Kupa üçlüsü, Tarot okumasında düz olduğunda, arkadaşlık hakkındaki duyguları ifade eder. Toplumu ve başkalarıyla etkileşim kurduğumuzda oluşturulan ağı temsil eder. Takviminizde çok sayıda parti ve kutlama olduğunu görebilirsiniz. Bu kart aynı zamanda eklerinizi duygusal bir bakış açısıyla incelemenin zamanıdır. Kart ayrıca yardım alma ve alma da dahil olmak üzere her türlü desteği temsil edebilir.

Ters Kupa Üçlüsü Kartı Anlamı

Kupa üçlüsü bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, partiler ve etkinliklerin iptal edildiği anlamına gelebilir. Hatta bir nişanın sonu bile olabilir. Ayrıca sosyal hayatınızı ihmal ettiğiniz veya arkadaşlarınızdan uzak olduğunuzun bir işareti olabilir. Etrafınızdaki destekleyici olmasını beklediğiniz insanların aslında kıskanç olduğu ve arkanızdan sizinle konuştuğu anlamına gelebilir. Ters Üçlü Kupa, güvendiğiniz insanlara dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Kupa Üçlüsü Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki kupa üçlüsü, iyi zamanların önde olduğunu gösterir. Bekarsanız, geçmişinizden biriyle bir kıvılcım bulabilirsiniz. Kuru bir büyü yaptıysanız, potansiyel ortakları kapınızı çalıyor bulabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, bu kart, düğün veya nişan gibi yaklaşan bir aşk kutlaması olduğu anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page