top of page
The humantra webpage background image
Kader Çarkı

Ana Arkana

Kader Çarkı

Kader Çarkı Kartı Anlamı

Tarot'ta kader çarkı kartı kaderi, beklenmedik olayları ve ilerlemeyi sembolize eder. Bu kart size iyi şansın kötü olduğu kadar kolay olduğunu ve her şeyin döngüler halinde olduğunu hatırlatır. Şimdi dünyanın tepesinde olabilirsiniz, ama kolayca aşağıya doğru ilerleyebilirsiniz. Değişim yaşamın sürekli ve kaçınılmaz bir parçasıdır ve hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Bu kartın temel sembolleri, üzerinde yükselen veya düşen figürler veya canavarlar ile saat yönünde dönen bir çarktır. Bazı kartlar tekerleğin üstünde sfenks içerirken bazı kartlarda simya sembolleri ve İbranice harfler bulunur.

Düz Kader Çarkı Kartı Anlamı

Kader çarkı kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, kart bir şans darbesi, beklenmedik bir düşme anlamına gelir. Her şey yolunda gidiyormuş gibi evrenle senkronize hissedebilirsiniz. Geminizi olması gereken yere yönlendirmek için bu andan yararlanın.

Ters Kader Çarkı Kartı Anlamı

Kader çarkı kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, başarısızlık, kötü şans veya beklenmedik bir kayıp anlamına gelir. İşler kontrolden çıkmış gibi görünebilir, ancak kendinizi bu noktaya getirme sorumluluğunu da kabul edebilirsiniz. Belki de gereksiz bir risk aldınız mı? Kaçınılmaz olanı kabul edin ve kötü şansın sonsuza kadar sürmeyeceği bilgisiyle mümkün olduğunca akışa geçin.

Kader Çarkı Kartı Aşk Anlamı

Tarot aşk okumasındaki kader çarkı kartı, bir değişikliğe yöneldiğiniz anlamına gelir. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bu bölümde iyi şanslar olabilir. Sevginin size gelmesine izin vermek için biraz çaba harcayın. Eğer bir ilişkiniz varsa, belki birlikte daha büyük bir yatırım yapma ve bir sonraki büyük adımı atma zamanı, sizin için ne anlama geliyorsa.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page