top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Yedilisi

Ara Arkana

Kılıç Yedilisi

Kılıç Yedilisi Kartı Anlamı

Tarot'taki Yedi Kılıç kaçmak, yalnız kurt tarzı ve gizli onursuzluk anlamına gelir. Kılıçların Yedisi gizli ve yalnız planları olan birini temsil eder.

Düz Kılıç Yedilisi Kartı Anlamı

Yedi Kılıç bir Tarot okumasında düz durduğunda, sizin veya size bağlı birinin "yalnız bir kurt" olmasını istediği anlamına gelir. Yalnız kurt, yalnız başına ve özgürce koşan, tamamen kendi başına hareket eden kişidir. Bu, diğerlerinden ayrıldığını gösteren bir karttır. Yalnız hareket ettiğinizde en etkili olduğunuzu hissedebilirsiniz. Etkisiz grubun en büyük çabalarını görmezden gelmek ve bağımsızlığınızı savunmak istiyorsunuz. Bu tecrit tarzı sadece bazı insanlar için etkilidir, çünkü çoğumuzun üretken olma konusunda bir taahhüdümüz olmalıdır. Yedili Kılıç kartı ayrıca taahhütlerden veya sorumluluklardan kaçmayı da belirtebilir. Karşılaşılması gerekenlerle yüzleşmeye ihtiyaç vardır. Kişi sadece sorunların dile getirilmesini istemez. Erteleme işe yaramıyor. Sorunlarla başa çıkmaya ihtiyaç vardır.

Ters Kılıç Yedilisi Kartı Anlamı

Yedi Kılıç bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, olmasanız bile bir sahtekarlık veya sahte gibi hissettiğiniz anlamına gelebilir. Siz veya yakınınızdaki biri aldatma eylemlerine giriyor veya büyük sırlar barındırıyor olabilir.

Kılıç Yedilisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların Yedi ihanet ve yalanların bir göstergesidir. Bekarsanız, yeni potansiyel ortaklarla tanışırken dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. İlişkilere yaklaşımınızda daha dürüst olmanız gerektiğini de gösterebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu bir ihanet, sahtekârlık veya kötü bir eylem olduğu anlamına gelebilir. İlişkiyi sona erdirmek yeterli değildir, ancak ele alınması gerekir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page