top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Sekizlisi

Ara Arkana

Kılıç Sekizlisi

Kılıç Sekizlisi Kartı Anlamı

Tarot'taki Sekiz Kılıç, kısıtlama, karışıklık ve güçsüzlük anlamına gelir. Karttaki kadın gözü kapalı, sıkıca bağlanmış ve çevredeki kılıçların oluşturduğu bir hapishaneye yakalanmış. Güvenliğinin nerede olduğunu bilmiyor.

Düz Kılıç Sekizlisi Kartı Anlamı

Kılıçların Sekiz'i bir Tarot okumasında düz olduğunda, başka seçeneğinizin olmadığı ve hareket özgürlüğünden yoksun olduğunuz bir duruma girmiş olabileceğiniz ya da bu yönde ilerlediğiniz anlamına gelir. Kayıp ve desteksiz hissediyorsunuz, tıpkı kadının kartta tasvir ettiği gibi. Sekiz Kılıçlı kart, yardım ve rahatlama şansı olmadan kendinizi kayıp ve şaşkın bulduğunuz zamanların temsilcisidir. Koşullarla veya imkansız bir durumda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bunun nasıl olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir ve çıkış yolunuz olmadığını hissedebilirsiniz. Giderek kısıtlandığınızı hissedebiliyorsunuz ve seçenekler azalıyor gibi görünüyor. Sekiz Kılıçlı kartını çizerken, seçeneklerin her zaman kullanılabilir olduğunu unutmayın. Çözümler kolay gelmeyebilir, ancak var olabilirler. Bir çözüme doğru ilk adımı atmak için gereken tek şey, düşüncenin netliğidir.

Ters Kılıç Sekizlisi Kartı Anlamı

Sekiz Kılıç Tarot okumasında tersine döndüğünde, tamamen özgürlükle ilgilidir. Serbest bırakmak ve sonunda serbest bırakmak ya da serbest bırakmak anlamına gelebilir. Kendinize ve yeteneklerinize inanıyorsunuz ve dünyayı ele geçirmeye hazırsınız. Ve yapacaksın. Bazı durumlarda, depresyon ve baskının aşırı versiyonlarını temsil edebilir.

Kılıç Sekizlisi Kartı Aşk Anlamı

Aşkta Kılıçların Sekiz Tarot okuması, her şeyin yolunda gitmediğinin bir göstergesidir. Bekarsanız, etrafta oturup yeni bir partnerin hayatınızda yanlış olan her şeyi gösterip düzeltmesini beklediğiniz anlamına gelebilir, dürüst olmak gerekirse, asla kendiniz "düzeltmeniz" gerekir. Eğer bir ilişkiniz varsa, kendinizi kapana kısılmış, ezilmiş ve hatta kötü muamele gördüğünüzü gösterebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page