top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Onlusu

Ara Arkana

Kılıç Onlusu

Kılıç Onlusu Kartı Anlamı

Tarot'taki On Kılıç, şehitlik, kurban zihniyeti ve dibe vurmak anlamına gelir. Tarot okumasındaki Kılıçların Ten'i, derin kayıp, acı verici ihanet ve üzücü olaylardan biridir.

Düz Kılıç Onlusu Kartı Anlamı

Kılıç Onlusu, bir Tarot okumasında dik olduğunda, kaya dibine çarptığınız anlamına gelebilir. Arka arkaya bir aksilikten geçtikten sonra, bu kartın görünümü hayatın son yumrukunu attığını gösterebilir ve şeylerin daha iyi olması için dönmesini bekleyebilirsiniz. Kılıçların Ten kartı, tüm dünyanın seni seçtiğini hissettiğinde de ortaya çıkar. Bu kurban zihniyeti, zulüm kompleksi, herkesin hayatınızı mümkün olduğunca zorlaştırmak için dışarıda olduğu hissidir. Bu, her şeyin kader tarafından umutsuz ve haksız yere bittiğini hissettiğiniz zamandır. Ten of Swords kartının ortaya çıkması şehidi oynamaktan keyif alabileceğinizin bir göstergesidir. Kılıç On'u da geçmişte yaşanan üzücü bir olayın göstergesi olabilir. Bu, tutumunuzu kontrol etme zamanıdır çünkü şimdi her şey toplanmaya başlayacaktır.

Ters Kılıç Onlusu Kartı Anlamı

On Kılıç bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, acı verici olaylardan sonra ilerlemek anlamına gelebilir. Kendinizi alıyor, tozunu alıyor ve devam ediyor. Ayrıca geçmişinizden gelen zor şeylerin hayatınıza geri dönebileceğini de gösterebilir.

Kılıç Onlusu Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların Onlusu zor zamanların bir göstergesidir. Bekarsanız, bu hala geçmiş (muhtemelen kötü) bir ilişkiden kurtulduğunuz anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu bir dağılmanın geleceği anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page