top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Kraliçesi

Ara Arkana

Kılıç Kraliçesi

Kılıç Kraliçesi Kartı Anlamı

Tarot'taki Kılıç Kraliçesi dürüstlük, zekâ, dürüstlük, zekâ ve tecrübe anlamına gelir. Kişiliği, Kılıç takımının pozitif hava enerjisinin ve bir Kraliçenin içe odaklanmasının bir kombinasyonudur. Kılıç Kraliçesi dürüstlüğe hayran kalır, gerçeğe adanmıştır ve size tam olarak olduğu gibi söyler. Yalanlar ya da püf noktaları ile ilgisi yoktur ve bariz bir iddiası yoktur. Dünyanın iyiliğini ve kötüsünü tam olarak anlıyor ve kandırması kolay değil. Bir durumu kolayca analiz edebilir ve kendisine gelen zor bir durumu tespit edebilir. Gözlemleri açık ve samimi ve incitici olması amaçlanmamıştı. Kılıç Kraliçesi'nin özelliklerinden bir diğeri de esprili dönüşlerle birlikte mizah duygusu.

Düz Kılıç Kraliçesi Kartı Anlamı

Kılıç Kraliçesi bir Tarot okumasında dik olduğunda, onun gibi düşünmeniz ve hissetmeniz gerekir. İlk ve en önemli yol tamamen dürüst olmaktır. Neler olup bittiğini anlamanız ve kendinizi aldatmanıza izin vermediğinizden emin olmanız gerekir. Ayrıca, karşılaştığınız bir durumda mizahı görmeniz ve özel enerjisinden ilham aldığınızdan emin olmanız gerekebilir.

Ters Kılıç Kraliçesi Kartı Anlamı

Kılıç Kraliçesi bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, sizin (veya bir başkasının) aşırı duygusal ya da aşırı duygusal olduğunuz anlamına gelebilir. Bu, kapalı, acımasız veya başkaları tarafından aldatılmaya kolayca duyarlı olmak anlamına gelebilir. Aynı zamanda acımasız veya uzak bir yaşlı kadın figürü anlamına da gelebilir.

Kılıç Kraliçesi Kartı Aşk Anlamı

Tarot aşk okumasında Kılıç Kraliçesi temelde iyi şeylerin bir göstergesidir. Bekarsanız, yakında Kılıç Kraliçesi'nin niteliklerine sahip biriyle ilişki içinde olabilirsiniz ya da belki de o kişisiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, aynı zamanda Kılıç Kraliçesi'nin niteliklerine sahip olan biriyle ilişkiniz olduğunu veya o kişi olduğunuzu da gösterebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page