top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Dokuzlusu

Ara Arkana

Kılıç Dokuzlusu

Kılıç Dokuzlusu Kartı Anlamı

Tarot'taki Dokuz Kılıç endişe, suçluluk ve ızdırap anlamına gelir. Dışarıdaki insanların acı ve ihanetten sorumlu olduğu Üçlü Kılıç'ın aksine, kendi içimizde ürettiğimiz acı ve acıyı temsil eder. Dokuz Kılıç Tarot okumasında anlam genellikle korku ve endişeden biridir.

Düz Kılıç Dokuzlusu Kartı Anlamı

Dokuz Kılıç, bir Tarot okumasında düz olduğunda, bu büyük bir endişe ile başa çıkabileceğiniz anlamına gelir. Endişe, kendimize koyduğumuz en yaygın işkence. Çoğu kez, korkularımız ve şüphelerimiz bizi bunaltır ve gitmeyi reddeder. Yeterli bir iş yapıp yapmadığımız, işlerin yolunda gidip gitmeyeceği ve ne gibi işlemler yapabileceğimiz konusunda endişeliyiz. Bu düşünceler bizi tekrar tekrar çalmakta olan bir rekor gibi rahatsız ediyor. Kılıçların Dokuzu da büyük olmamakla birlikte bir sıkıntı göstergesi olabilir. Bu tür kartların gözlemlenmesi asla hoş değildir. Yanlış bir şey yaptıkları için suçluluk duygusu incitici. Yapılması gereken bir şey yapmadığı için suçluluk duygusu da var. Bu kartı çizmek zamanın zor olacağına dair bir uyarıdır. Bu, durumun incelenmesi ve makul seçimlerin yapılması gereken zamandır.

Ters Kılıç Dokuzlusu Kartı Anlamı

Dokuz Kılıç Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, bu korkuyu bırakmak anlamına gelebilir. Aynı zamanda iyileşme ve zor zamanlardan daha iyi bir yaşam biçimine kadar ilerlemek anlamına da gelebilir. Aynı zamanda, daha da zorlaşan ve büyük duygusal kargaşaya işaret edebilir.

Kılıç Dokuzlusu Kartı Aşk Anlamı

Dokuz Kılıç Tarot aşk okumasında şu anda işlerin zor olduğunun bir göstergesidir. Bekarsanız, geçmişinize çok fazla odaklanmış olabilirsiniz ve bırakıp ilerlemeye yetmeyebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, suçluluk ve ihanet duyguları şu anda oyunda olabilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page