top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Beşlisi

Ara Arkana

Kılıç Beşlisi

Kılıç Beşlisi Kartı Anlamı

Tarot'taki Kılıçların Beşi, kişisel çıkar, uyumsuzluk, düşmanlık, saldırganlık ve onursuzluk anlamına gelir. Tarot okumasındaki Kılıçların Beşi de tamamen kişisel ilgiyi gösterebilir: Her şey "Ben" ve "ben" ile ilgilidir. Bu aynı zamanda vazgeçmek, dışarı çıkmak, stresli veya çatışma ortasında olmak anlamına da gelebilir.

Düz Kılıç Beşlisi Kartı Anlamı

Kılıçların Beşi bir Tarot okumasında düz olduğunda, sizin veya sizinle bağlantılı birinin dar tanımlamak yerine daha büyük "benlik" görüşüne bakması gerektiği anlamına gelir. Daha geniş görüş sevdiğimiz kişileri içerecektir. Ayrıca, daha geniş bir perspektiften bağlı olduğumuz diğer kişileri de kapsayacaktır. Dünyayı "benliğimize" dahil etmeliyiz. Bu çok temel gerçeği anlamaya ve görmezden gelmeye gerek yoktur. Alternatif olarak, bu kartın ortaya çıkması da kendi çıkarlarınızı ilk sıraya koymanız gerektiğini gösterebilir. Bu duruma bağlıdır. Birisi sizden faydalanıyorsa, özgür olmalısınız. Önce kendinize dikkat etmeniz gereken bir zaman gelir. Haklarınızı talep etmeniz gerekiyor.

Ters Kılıç Beşlisi Kartı Anlamı

Beş Kılıç, bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, bir çözümün yolda olduğu anlamına gelebilir. Barış, uyum, anlayış ve nihayet devam ediyor. Aynı zamanda riskli eylemleri ve hesap verebilirliği sembolize edebilir.

Kılıç Beşlisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların Beşi zor zamanların bir göstergesidir. Bekarsanız, karanlık tarafı olan ortakları çektiğiniz anlamına gelebilir. Özellikle yabancılarla ilk randevularda güvende kalmaya dikkat edin. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu çok fazla kavga ve çatışma olduğu anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page