top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Altılısı

Ara Arkana

Kılıç Altılısı

Kılıç Altılısı Kartı Anlamı

Tarot'taki Kılıçların Altısı maviler, toparlanma ve seyahat anlamına gelir. Daha sakin sulara ulaşmak için sert bir denizden geçmeyi temsil eder.

Düz Kılıç Altılısı Kartı Anlamı

Kılıçların Altı bir Tarot okumasında düz olduğunda, şu anda kötü bir yerde olabileceğiniz anlamına gelebilir, ancak daha iyi bir şeye doğru ilerliyorsunuz. İşler zor, üzücü veya iç karartıcı olabilir, ancak daha olumlu bir yere ve daha umut verici koşullara doğru ilerliyorsunuz. Kılıçların Altısı'nın görünüşü de, özellikle zor zamanlar yaşadıysanız, iyileşmeyi gösterebilir. Sorunlu zamanlarda hiçbir şey önemli değil. Sadece uyuşmuş ve bağlantısız hissediyorsun. Zaman geçtikçe, toparlanmaya başlarken hayatınızın parçalarını toplamaya başlarsınız. Bazen iyileşme yeni yerlere taşınmak anlamına gelebilir. Kılıçların Altı kartı da seyahat ve yeni yerlere taşınmayı temsil ediyor. Bu normalde fiziksel bir yer değiştirme anlamına gelir, ancak bu gerçek olmaktan uzak olabilir. Yolculuk veya hareket içsel bir yolculuğu, bir zihnin çerçevesinden diğerine bir yolculuğu gösterebilir.

Ters Kılıç Altılısı Kartı Anlamı

Kılıçların Altı, bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, değişime karşı geri ittiğiniz ve eksik kalan şeyler olduğunu hissettiğiniz anlamına gelebilir. Sıkışmış ve ilerleyemeyebilirsiniz.

Kılıç Altılısı Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların Altısı, işlerin daha iyi hale geldiğinin bir göstergesidir. Bekarsanız, yeni bir şeye atmadan önce iyileşmek için zamana ihtiyacınız olduğu anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, daha önce zor zamanlarla karşılaşmış olsanız bile, işler daha iyi olmak üzere. Birlikte iyileşme ve ilerlemenin bir kartıdır.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page