top of page
The humantra webpage background image
Kılıç Üçlüsü

Ara Arkana

Kılıç Üçlüsü

Kılıç Üçlüsü Kartı Anlamı

Tarot'taki Üç Kılıç, kalp kırıklığı, yalnızlık ve ihaneti temsil eder. Tarot okumasındaki anlamdaki Kılıçların Üçü, kalp kırıklığı, gerçek keder veya görünüşte sonsuz üzüntü olabilir.

Düz Kılıç Üçlüsü Kartı Anlamı

Üç Kılıç, bir Tarot okumasında düz durduğunda, ihanet, terk etme, reddetme veya servetin tersine çevrilmesi hakkında bir uyarı anlamına gelebilir. Kılıçların Üçlüsü kartı, muz kabuğunun hayatının yoluna attığını hatırlatıyor. Bu kartın görünümü size dikkat etmenizi söyler, dünyanız baş aşağı olmak üzere. Three of Swords kartı partnerinizin / eşinizin sizi aldatması, en iyi arkadaşınızın arkanızda gizlice açıklamalar yapması veya iş ortağınızın sizden çalmasıyla ilgilidir. Bu kalp kırıklığı ve ihanet ile ilgili. Tıpkı Üç Kılıç Kılıcı kartındaki görüntü gibi hissediyorsun: Kalbinden üç kılıç çekildi. Bu kartı bir okuma sırasında çizerseniz, hayatınızda bir şeylerin yanlış olduğunu bilin. Eğer farkında değilseniz, acı beklemiyorsunuz çünkü beklemiyorsunuz. Bu, hayatınızı inceleme ve sorunu bulmaya çalışma zamanıdır. Verilen hiçbir şeyi hafife alma. Bağırsak hislerinizi, iç sesinizi dinleyin. Birine zarar vermeyi veya ihanet etmeyi düşündüğünüz her fırsat var. Bu beladan kurtulmanın tam zamanı.

Ters Kılıç Üçlüsü Kartı Anlamı

Üç Kılıç bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, acıyı bırakmanın ve üzüntüyü geçmenin zamanı geldiğini gösterebilir. Affetmeyi ve geçmiş acıları bırakmayı gösterebilir. Daha mutlu zamanlara geçmek için kalp kırıklığının veya aşırı mutsuzluğun üstesinden gelebilirdiniz. Ayrıca kederinizi bastırdığınız veya kendinize çok sert olduğunuz anlamına da gelebilir.

Kılıç Üçlüsü Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların Üçlüsü, üzüntü ve kalp kırıklığının bir göstergesi olabilir. Bekarsanız, bu hala geçmiş bir ilişkiden kırıldığınız ve devam edemeyeceğiniz anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, işlerin daha iyi olmasını istiyorsanız, ilişkiniz üzerinde bazı büyük işler yapmanız gerektiği anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page