top of page
The humantra webpage background image
İmparator

Ana Arkana

İmparator

İmparator Kartı Anlamı

Tarot'taki İmparator kartı başarı, güven, servet, istikrar, liderlik, baba / erkek kardeş / koca, başarı ve yetenekli bir kişiyi sembolize eder. Bu kartın temel sembolleri taht, koç kafaları ve bazen kartal, küre ve asadır. İmparator, Koç (Ram) olarak, zodyakın ilk işareti olan bebektir. İmparatoriçe'yi doğal olarak takip eder.

Düz İmparator Kartı Anlamı

İmparator kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, saldırgan, cesur, cesur ve komuta sahibi olmanızı sağlar. Kart, zorlu bir patronu veya karizmatik bir lideri sembolize edebilir. Yaptıkları şeyin istenmeyen olup olmadığına karar vermelisiniz. Kötü bir liderin devam etmesi gerekiyor. Eğer kişi ihtiyacınız olan liderse, sadece siz bileceksiniz.

Ters İmparator Kartı Anlamı

İmparator kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, olgunlaşmamışlığı, kararsızlığı, küçük duyguları ve istikrar ve güç eksikliğini sembolize eder. Titrek yerde olma hissi anlamına gelebilir. Ayrıca hayatınızdaki yaşlı bir adamın size sıkıntı çekmesine ve kötü davranmasına neden olduğunu ve ya öfkeli ya da güçsüz hissettiğinizi gösterebilir. Belki de bu, otoriteye karşı durmanız gerektiğini veya belki de söylediklerini dinlemeniz ve yalnızca sizin için yararlı olan bilgileri kullanmanız gerektiğinin bir göstergesidir. Hala patronun sensin.

İmparator Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki İmparator kart genellikle iyi bir şeydir. Bekarsanız, kendinizi sevgiye açmanız ve kendinize (ve başkalarına!) Ne istediğiniz konusunda daha dürüst olmanız gerektiği anlamına gelebilir. Ayrıca hayatınıza giren yaşlı bir erkeğe işaret edebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, sağlam bir zeminde ve gerçek bir ortaklıkta, karşılıklı destek ve dayanışma içinde olduğunuz anlamına gelir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page