top of page
The humantra webpage background image
Güneş

Ana Arkana

Güneş

Güneş Kartı Anlamı

Tarot'taki güneş kartı pozitif enerji yayar. Bu, coşku ve joie de vivre'yi gösteren en iyimser kartlardan biridir.

Düz Güneş Kartı Anlamı

Güneş kartı bir tarot okumasında dik olduğunda, kart memnuniyet, başarı, başarı, neşeyi gösterir. Her şey yukarıya bakıyor. Gününüzü güneşte geçireceksiniz. Güvenle spot ışığına adım atmaktan çekinmeyin. Her şey yolunda gidecek! Yakınınızdaki herkesin yararlanacağı çok fazla iyiliğiniz var. Etrafta dolaşacak çok şey var.

Ters Güneş Kartı Anlamı

Güneş kartı bir tarot okumasında ters çevrildiğinde, mutsuzluk, şüphe, iptal edilen planlar veya belirsiz bir geleceği gösterir. Belki de aşırı güvendesiniz ve şimdi kendinizi nasıl aştığınızı anlıyorsunuz. Güneşin orada olduğunu biliyorsunuz, ama mutsuz bulutların arkasına gizlenmiş, sadece gözden uzak. Size rehberlik etmek için ışığı olmadan ileriye doğru yolu görmek zor olabilir. Yalnız hissedebilir ya da arkadaşlarınızın sensiz takıldığını düşünebilirsiniz. Biraz daha fazla enerji harcamanız gerekecek, ancak bu kartın dik versiyonunun faydaları da sizin olabilir. Önce birkaç engel daha atmanız gerekiyor.

Güneş Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki güneş kartı bir nişan veya mutlu bir evlilik başlangıcı anlamına gelebilir. Bekarsanız, sıcak, pozitif enerjiniz başkaları için caziptir ve bu bile yeni bir ilişkiye yol açabilir. Zaten bir ilişkiniz varsa, bunun sağlıklı ve olumlu bir ilişki olduğu veya mevcut ilişkinizde yeni bir aşamanın başlangıcı olduğu anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page