top of page
The humantra webpage background image
Güç

Ana Arkana

Güç

Güç Kartı Anlamı

Tarot'taki Güç kartı enerji ve cesarettir. Aslanın sıcak ve kükreyen enerjisi gibi cesaret ve şiddetli bir karttır. Ayrıca, korkmayan bir kadını da sembolize eder. Ölümsüz, inatçı ve kararlı. Güç kartının temel sembolleri, başının, bir aslanın ve bir gül zincirinin üzerinde asılı duran bir lemnisat (yanda sonsuz yaşam ve sonsuzluğu simgeleyen sekiz rakamı) olan bir kadındır.

Düz Güç Kartı Anlamı

Güç kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, gücü, cesareti, mahkumiyeti, enerjiyi, kararlılığı ve eylemi sembolize eder. Ayrıca durumlar ve kendiniz üzerinde kontrol sahibi olmak için bir karttır. Şüpheleriniz veya endişeleriniz varsa, içerideki tüm güç ve ham güce erişmek için bir dakikanızı ayırın. Bununla birlikte, her şeyi yapabilirsiniz.

Ters Güç Kartı Anlamı

Güç kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, zayıflığı, sersemliği, hastalığı, inanç eksikliğini ve gücün kötüye kullanılmasını sembolize eder. İçindeki tüm cesaretin var, ama henüz erişemedin. Endişelenme. İçeride ve sizin için hazır. Güvensizliklere ve düşük benlik saygısına veda edin ve iyi şeylere karşı savaşın. Hakediyorsun.

Güç Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Güç kartı, aslanın cesaretini her türlü romantizme geçirmenin zamanı olduğu anlamına gelir. Bekarsanız, birisiyle tanışmak için cesur olmanın zamanı gelmiş olabilir veya cesur biriyle tanışabilirsiniz! Eğer bir ilişkiniz varsa, bu yakın zamanda geçtiğiniz anlamına gelir, ancak diğer tarafı her zamankinden daha güçlü çıkmaya hazırsınız demektir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page