top of page
The humantra webpage background image
Değnek Yedilisi

Ara Arkana

Değnek Yedilisi

Değnek Yedilisi Kartı Anlamı

Tarot'taki Yedi Asa meydan okuma, savunma, saldırganlık, mahkumiyet ve cesaret anlamına gelir. Saldırganlık ve meydan okuma, Yedi Asa ile aynı madalyonun iki yüzü olarak temsil edilir. Yedi Asanın kalitesini pekiştiren kartlardan bazıları Asaların Beşi, Dokuz Asa ve Beşin Kılıç'dır. Asaların Yedisine karşı çıkan bazı kartlar Yüksek Rahibe ve Asılan Adam (Binbaşı Arcana kartı) ve Üç Pentagram'dır.

Düz Değnek Yedilisi Kartı Anlamı

Yedi Asa bir Tarot okumasında dik olduğunda, bir çatışmaya karışabilirsiniz. Bazı çatışmalar savaşmaya değer olabilir, ancak diğerleri sadece beladır. Amacınıza hizmet edip etmeyeceğini savaşmaya değip değmeyeceğini kontrol etmeniz gerekir. Ancak o zaman cesur ve saldırgan olarak pozisyonunuzu savunmanız gerekiyor mu? Bu kart sizden bir tavır almanızı ister, enerji akışını daha iyi veya daha kötü şekilde değiştirecek bir eylem. Çoğu zaman olaylar herkesi akışla birlikte ileriye taşır. Bazen insanlar direnmek ve akışın gidişatını tamamen değiştirmek ister. Bir tavır alırken, direnç enerjisine başlarsınız. Eğer saldırgan olursanız, rakibiniz meydan okur. Ama tavır almadan önce, kendinize ve pozisyonunuza inanmalısınız. Aksi takdirde, çatışmayı bırak. Zaten savaşmaya değerse, zaten zaman ve enerji yatırmış olsanız bile savaşın. Sebebiniz haklıysa, Yedi Asa'nın belirttiği gibi mahkumiyetlerinizin yanında olun.

Ters Değnek Yedilisi Kartı Anlamı

Yedi Asa, bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, bu, kendi hakikatlerine, inançlarına ve inançlarına sırtını döndürmek anlamına gelir. Aynı zamanda uzlaşma veya popüler olmama da gösterebilir.

Değnek Yedilisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasındaki Değneklerin Yedi, yolunuza çıkan bazı sorunlarınız olabileceği anlamına gelir. Bekarsanız, istediğiniz kişiyi almak için çok çalışmanız gerekeceği anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, istediğiniz ve ihtiyacınız olan şey için savaşmaya hazır olun.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page