top of page
The humantra webpage background image
Değnek Sekizlisi

Ara Arkana

Değnek Sekizlisi

Değnek Sekizlisi Kartı Anlamı

Tarot'taki Sekiz Asa iletişim, seyahat ve hız anlamına gelir. Sekiz Asa hızlı eylemi, sonucu ve haberleri temsil eder. Bu karttaki asalar bir eylemin göstergesi ve bu eylemin etkileri. Normalde, harekete geçmeden önce bunu düşünüyor, hayal ediyor, konuşmayı düşünüyor ve hayal ediyoruz. Daha sonra fikirlerimizi hayata geçirmeye karar veririz. Sekiz Asa'nın niteliklerini pekiştiren kartlardan bazıları Büyücü, Çarkıfelek ve Ölüm (Binbaşı Arcana kartı) ve Sekiz Kupa'dır. Asaların Sekiz'ine karşı çıkan bazı kartlar Yüksek Rahibe (Binbaşı Arcana kartı), Yedi Beş Kökenli ve Dörtlü Kılıç'dır.

Düz Değnek Sekizlisi Kartı Anlamı

Bir Tarot okumasında Sekiz Asa dik durduğunda, hızlı hareket ettiğiniz sürece her şeyin sizin için doğru gittiğinin bir göstergesi olabilir. Aynı zamanda bazı iyi haberlerin de yolda olduğunun bir göstergesidir. Haberlerin gizlenmesi nedeniyle uyanık olmanız gerekebilir. Ayrıca niyetlerinizi belirtmek için bir işaret olabilir. Bir şeyleri harekete geçirdiğiniz, tereddüt etmeyin ve ütü sıcakken vurduğunuz sürece her şey sizin için hazır! Harekete geçtikten sonra olaylar hızla ilerleyecek ve yakında planlarınızın nasıl ilerlediğini göreceksiniz. Sekiz Asa da bir sonuca işaret ediyor. Bu kartın ortaya çıkması, tüm aktivitelerin rotasını yaptığı ve sona yaklaştığı anlamına gelebilir. Eskisini bitirmenin ve yeni bir şeye geçmenin zamanı gelmiş olabilir.

Ters Değnek Sekizlisi Kartı Anlamı

Bir Tarot okumasında Sekiz Asa ters çevrildiğinde, hareket eksikliğini ve eylem eksikliğini temsil edebilir. Sıkışmış olabilirsiniz (zihinsel veya fiziksel olarak) ve ileriye doğru hareket etmek büyük bir kabahattir.

Değnek Sekizlisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasındaki Sekiz Çubuk, romantizm bölümünde her şeyin yolunda gittiği anlamına gelebilir! Bekarsanız, hayatınıza girmek için heyecan verici birini arayın. Eğer bir ilişkiniz varsa, çok uzun zaman olmuş olsa bile, yeni aşkın acelesini hissetmeye hazırlanın.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page