top of page
The humantra webpage background image
Değnek Dokuzlusu

Ara Arkana

Değnek Dokuzlusu

Değnek Dokuzlusu Kartı Anlamı

Tarot'taki Dokuz Asa, savunmasızlık, azim, dayanıklılık, dayanıklılık ve direnç anlamına gelir. Dokuz Değnek kartındaki rakama bir bakışın belirli savaşlardan geçtiğini gösteriyor. Rakam baş ve koluna sarılır ve bir koltuk değneği ile desteklenir. Yaralanmış olabilir, ama aşağıda değil, hala ayakta! Zarar gördüğü için defansif olabilir. Dokuz Asa'nın özelliklerini güçlendiren kartlardan bazıları Güç (Büyük Arcana kartı) ve Yedi Asa, İki Kılıç ve Sekiz Pentagram. Dokuz Asa karşı olan bazı kartlar Üçlü Kupa, Altı Kupa ve Sekiz Kupa'dır.

Düz Değnek Dokuzlusu Kartı Anlamı

Wands'ın Dokuz'u bir Tarot okumasında dik olduğunda, dikkatle devam etmek için bir işaret olabilir, çünkü fiziksel veya zihinsel olarak her zarar görme olasılığı vardır. Eğer zarar görürseniz savunmasızlık doğaldır, ancak hile acı olmamalıdır. Şimdi daha dikkatli olmalısın. Yoldan geçtiğiniz için, daha da güçlendiniz. Güç ve dayanıklılık Dokuz Asa'nın diğer yönleridir. Bir savaşçı olarak, sert olmanız ve devam etmek için iç dayanıklılığa sahip olmanız gerekir. Bu kartın ruhu bu. Dokuz Değnek, her şeye rağmen devam etmenizi istiyor. Muhalefet ne olursa olsun vazgeçme. İçinizde üstesinden gelme gücünüz var. Ve evet, incinebilirsin. Zor zamanlardan geçmiş ve incinmiş olabilirsiniz, ama yine de yenilmezsiniz! Bu kartın bir başka kalitesi de esneklik. Aksiliklere rağmen, devam edersiniz. Her şeyden bağımsız olarak devam etmelisin.

Ters Değnek Dokuzlusu Kartı Anlamı

Dokuzlu Değnek bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, bu sizin veya başka birinin inanılmaz derecede inatçı olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca, fiziksel veya zihinsel zayıflığı ve geçmiş eylemler üzerindeki endişeleri temsil edebilir. Bir şeyleri tehlikeye atarak veya bırakarak daha iyi hizmet eder misiniz?

Değnek Dokuzlusu Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasındaki Dokuz Asa Dokusu, şu an işlerin biraz zor olduğu anlamına gelebilir. Bir ilişkiniz varsa, eşinizle bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Belki biriniz geçmiş bir ilişkiden olumsuz etkilendiniz ve şu anki ilişkiye çok fazla bagaj getiriyor. Bekarsanız geçmişte acı çekiyor olabilirsiniz ve hareket edemeyebilirsiniz.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page