top of page
The humantra webpage background image
Değnek Beşlisi

Ara Arkana

Değnek Beşlisi

Değnek Beşlisi Kartı Anlamı

Tarot'taki Asalar Beşi, sürtüşmeler, çekişmeler, zorluklar, anlaşmazlıklar, rekabet ve güçlükler anlamına gelir. Hiçbir şey düzgün bir şekilde akmıyor gibi gözükmüyor ve sanki her şey size karşı. Görünüşe göre hiçbir şey koordine edilmiyor, herkes çapraz amaçlarla çalışıyor ve yolculuk daha da tamponlaşacak. Tabii ki, bunların hepsi küçük ve tahriş edici engeller ve büyük bloklar yok. Zorluklar ve anlaşmazlıklar dışında kart da rekabeti temsil ediyor. Doğru koşullarda rekabet iyidir. En iyisini yapmak için cesaret üretir.

Düz Değnek Beşlisi Kartı Anlamı

Asaların Beşi bir Tarot okumasında düz olduğunda, her şeyin size karşı olduğu düşünülebilir. Kart, işleri gerçekleştirmek için biraz fazladan sabır ve azim uygulamanızı gerektiren küçük, rahatsız edici engelleri temsil eder. Çok kötü bir günü temsil ediyor. Ayak parmaklarınızı tuvalete gidiyorsunuz. Duşta, sabun yok bulabilirsiniz. Kahvaltıda gömleğinize kahve döktünüz. Araç aküsü bitmiş. O kadar sinir bozucu küçük güçlüklerle dolu o günlerden biri. Her şeyin size karşı olduğunu hissettiğiniz zaman, hiçbir şey sorunsuz gitmiyor ve her şey çapraz amaçlarda görünüyor. Tıpkı Beş Asa kartı üzerindeki rakamlar gibi, her şey koordine değildir ve herkes birbiriyle savaşır. Bu inişli çıkışlı bir yolculuk. Aynı zamanda, pozisyonunuza karşı veya meydan okuyan rakiplerden rekabeti kontrol etmenin zamanı geldi.

Ters Değnek Beşlisi Kartı Anlamı

Asaların Beşi bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, savaşın sonunu temsil edebilir. Çatışmalar çözülüyor ve tüm taraflar harekete geçmeye hazır. Ayrıca kavga ile bitkinliği de gösterebilir. İstediğiniz veya ihtiyacınız olanı almıyor olabilirsiniz, ancak işiniz bitti.

Değnek Beşlisi Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasındaki Değneklerin Beşi çatışma anlamına gelebilir. Bekarsanız, birkaç kişiyi görüyorsunuz ve muhtemelen onları dizginliyor olabilirsiniz. Ayrıca şu anda biraz vahşi bir yerde olduğunuz anlamına da gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu gelecekteki kavgalar olduğu veya zaten burada oldukları anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page