top of page
The humantra webpage background image
Değnek Altılısı

Ara Arkana

Değnek Altılısı

Değnek Altılısı Kartı Anlamı

Tarot'taki Asaların Altısı zafer, beğeni ve gurur anlamına gelir. Bu kart Binbaşı Arcana Savaş Arabası'nın karşılığıdır. Tıpkı Savaş Arabası gibi, zafer ve zafer anlarını temsil eder. Altı Asa'nın niteliklerini güçlendiren kartlardan bazıları Chariot ve Güneş (Binbaşı Arcana kartları) ve Dokuz Kupa. Asaların Altısına karşı çıkan bazı kartlar Kule (Binbaşı Arcana kartı) ve Beş Beşli, Beş Kupa ve On Kılıç.

Düz Değnek Altılısı Kartı Anlamı

Asaların Altısı bir Tarot okumasında dik olduğunda, bir hedefe ulaşmanın ulaşılabilir olduğunu gösterir. Uzun zamandır aradığınız tanınmayı alma zamanı. O kadar çok hak ettiğiniz tüm beğeni, onur ve ödülleri aldığınızda. Her şeyin değerli olduğunu hissediyorsunuz. Başarı yakın ve emin olmalısın. Başka birine karşı zaferi temsil etmek zorunda değildir. Kendinin üzerinde, çevre üzerinde veya her şeye karşı olabilir. Dikkatli olun: Benlik saygısı harikadır, kişinin başarıları hakkında iyi hissetmek kişinin başarısının bir parçasıdır, ancak kibirli olmadığınızdan ve başkalarından daha üstün hissetmediğinizden emin olmalısınız. Sonuçta başarı çok kararsız. Bugün burada, yarın gitti!

Ters Değnek Altılısı Kartı Anlamı

Asaların Altısı bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, hayallerinizi yaşamadığınız anlamına gelir. Başarı eksikliği hakkında. Bu aynı zamanda liderlik yeteneklerinize dokunmamanız, ancak başkalarını körü körüne takip etmenizi de içerebilir. Ayrıca birinin kibirli veya görkemli olduğunu da gösterebilir.

Değnek Altılısı Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasındaki Değneklerin Altısı, aşkı gerçekten hissettiğiniz anlamına gelir. Bekarsanız, sizin için mükemmel olan biri resme girmek üzeredir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve eşiniz birbirinizin başarısını paylaşıyor ve birbirinizi destekliyorsunuz.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page