top of page
The humantra webpage background image
Değnek Şövalyesi

Ara Arkana

Değnek Şövalyesi

Değnek Şövalyesi Kartı Anlamı

Tarot'taki Asa Şövalyeleri büyüleyici (yüzeysel), kendine güvenen (kendini beğenmiş), cesur (aptal), maceracı (huzursuz) ve tutkulu (sıcak huylu) olmak anlamına gelir. Bir yandan, Asa Şövalyeleri enerji dolu ve yeni şeyler denemekten asla korkmuyor gibi görünüyor. Öte yandan, kendisinden ve yeteneklerinden çok emin görünüyor. Diğerleri çılgın stuntları tarafından şaşkına dönebilse de, cesareti ve tutkusu hala hayran. Asa Şövalyeleri sığ olma eğilimindedir ve ondan derin bir bağlılık beklenemez. Dikkatsiz ve sorumsuzdur ve düşünmeden hareket eder. Bu onu belaya sokar. Asa Şövalyeleri de manevi mesajlar verir.

Düz Değnek Şövalyesi Kartı Anlamı

Değnek Şövalyesi bir Tarot okumasında dik olduğunda, sizin veya durumla (veya genel olarak atmosfere) bağlı başka birinin, Değnek Şövalyesi gibi kendinden emin ve tutkulu bir tarzı olduğunu önerebilir. Kontrol edilecek tek şey, Şövalyenin bu "enerjisinin" yararlı olup olmadığıdır. Hissettiğin güven ya da kendini beğenmişlik mi? Siz (veya şirketiniz) hazırlıksız bir şeye mi giriyorsunuz (riskli olabilir)? Bu bir değişim, denge zamanı olabilir. Bu enerji eksikse, yeni bir şey denemenin zamanı gelmiş olabilir, belki biraz eğlenin. Asa Şövalyeleri biraz macera, biraz heyecan, biraz risk için dışarı çıkmanın bir göstergesi olabilir. Şövalye enerjisinin yararlı olup olmadığına sadece siz karar verebilirsiniz. Bu kart size dağıtılırsa, kendinize duyduğunuz güvenin gerçekten hırs olup olmadığını kontrol edin. Her zaman öfkeli ve sabırsız hissediyor musun? Şövalye'nin bu tarzı belliyse, muhtemelen yeniden dengelemeniz gerekir. Herhangi bir hazırlık yapmadan riskli bir şeye koşmak yerine değişim zamanı gelmiş olabilir. Şövalye'nin enerjisini kaçırıyorsanız, yeni bir şey denemeniz gerekebilir. Çok çalışıyorsanız, belki de gitme ve eğlenme zamanı.

Ters Değnek Şövalyesi Kartı Anlamı

Asa Şövalyeleri bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, bazı aksiliklere ulaştığınız ve onları nasıl ele geçireceğinizi bilmediğiniz anlamına gelebilir. Sizin kendi yapımınız olabilirler. Çok pasif misin? Yoksa aşırı emin misiniz? Ayrıca iptal edilen planlar veya kibirli bir adam anlamına da gelebilir.

Değnek Şövalyesi Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasında Asa Şövalyeleri, aşk ve muhtemelen seks konularında da güvende hissedeceğiniz anlamına gelebilir! Bekarsanız, Şövalye benzeri bir figürün hayatınıza yöneldiği veya Şövalye gibi hissettiğiniz anlamına gelebilir: kendinden emin ve harika biriyle tanışmaya hazırsınız. Eğer bir ilişkiniz varsa, Şövalye gibi biriyle ilişkiniz olduğunu veya Şövalye olduğunuzu gösterebilir. Bu, sizin ve diğer önemli kişilerinizin birlikte geçirdiğiniz bire bir miktarını artırmanız gerektiği anlamına da gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page