top of page
The humantra webpage background image
Değnek Üçlüsü

Ara Arkana

Değnek Üçlüsü

Değnek Üçlüsü Kartı Anlamı

Bir Tarot okumasındaki Üç Asa, keşif, öngörü, liderlik ve fırsat anlamına gelir.

Düz Değnek Üçlüsü Kartı Anlamı

Üçlü Asalar bir Tarot okumasında dik olduğunda, karttaki figürün bir uçurumun üzerinde durması ve denizdeki uzak dağlara bakması gibi, şeylerin uzun görünümünü almanın zamanı geldi. Uçurumun tepesinden, bu büyük yükseklikten, rakam önde olan her şeyi görür. Bu kart vizyonu temsil ediyor. Vizyon ile perspektif kazanırsınız. Anın sıcağında tepki vermeyin, geri adım atın ve yeniden düşünün. Mevcut perspektifinizin ötesinde hayal edin ve daha büyük resme bakın. Gelecek şeylerin bir göstergesi olabilir. Vizyonuna güvenmelisin. Korkusuzca yeni alanları keşfedin. Manzaralarınızı çok yakın ayarlamayın. Gerçek bir lider gibi davran ve yolu göster. Üç Asa da araştırmayı temsil eder. Keşfedin, ancak tam farkındalıkla yapın.

Ters Değnek Üçlüsü Kartı Anlamı

Üçlü asalar bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, ilerleme eksikliği ve sizi geride tutan bir şey anlamına gelebilir. Eve döndüğünü gösterebilir. Bu, görüş eksikliğinin sizi koşullarınızdan mutsuz bıraktığı anlamına gelebilir.

Değnek Üçlüsü Kartı Aşk Anlamı

Bir Aşk Tarot okumasındaki asalar üçlüsü, kalbin meselelerinde işlerin sizin için iyi olduğu anlamına gelebilir. Bekarsanız, özgür hayatınızın tadını çıkarmaya devam edeceksiniz. Bir ilişkiniz varsa, ortak olarak birlikte seyahat etmek anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page