top of page
The humantra webpage background image
Dünya

Ana Arkana

Dünya

Dünya Kartı Anlamı

Tarot'taki dünya kartı, tüm yönler açıklandıktan sonra başarılı bir sonucu temsil eden harika bir karttır. İşler tam bir daire haline geldi. Bir yolculuk tamamlandı ve uzun vadeli bir proje sona erdi. Bu kartın temel sembolleri dans eden bir kadın veya hermafrodit, bir yoni (badem şekilli daire) şeklinde bir çelenk, iki asa, bir melek, kartal, aslan ve boğadır.

Düz Dünya Kartı Anlamı

Dünya kartı bir tarot okumasında dik olduğunda, onur, sonuç, başarı, yerine getirme, zafer ve sonsuz yaşamın yanı sıra tamamlanma, mükemmeliyet ve tanınmayı da sembolize eder. Bir projenin mutlu bir sonunu gösterir. İyi kazanılmış övgü, kutlama ve başarı eşlik edecek. İyi yapılmış bir işin memnuniyetini ve tatminini yaşayın.

Ters Dünya Kartı Anlamı

Dünya kartı bir tarot okumasında ters çevrildiğinde, kusur, görme eksikliği ve hayal kırıklığını sembolize eder. Projenin sonucu kusurlu, hayal kırıklığı yaratıyor ve vizyondan yoksun. Veya hedefinize ulaşmakta zorlanıyorsunuz. Bir kısayol almak için hayal kırıklığına uğramış ve cazip olabilirsiniz, ancak bu sadece daha fazla hayal kırıklığına neden olur ve sonuçtan memnun olmazsınız.

Dünya Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki dünya kartı, nihai, ruh eşleri, ideal ortaklar, kalıcı ve başarılı bir ilişki önerir. Bekarsanız, yeni bir iyimserlikle yeni bir şeye başlamaya hazır olduğunuz anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, belki uzun bir nişandan sonra mutlu bir yıldönümünü veya bir evliliği kutluyorsunuzdur.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page