top of page
The humantra webpage background image
Büyücü

Ana Arkana

Büyücü

Büyücü Kartı Anlamı

Tarot'taki büyücü kartı, irade ve arzu yoluyla yaratılışın erkek gücünü sembolize eder. Büyücü kırmızı ve beyaz giysiler giyiyor. Temel kart sembolleri lemniskattır (yan tarafında sonsuz yaşam ve sonsuzluğu simgeleyen sekiz rakamı), küçük bir değnek, bilgi ve korumayı simgeleyen bir kadeh gösteren bir tablo, beş köşeli yıldız, personel ve kılıçtır.

Düz Büyücü Kartı Anlamı

Büyücü kartı bir Tarot okumasında düz olduğunda, özgünlüğü, yaratıcılığı, beceriyi, kendine güveni ve el becerisini sembolize eder. Kart size bir fikir, bir soruna bir çözüm, iddialı bir kariyer, bir aşk hayatı veya bir iş verileceği anlamına gelir. İhtiyacınız olanı bulmanıza ve dünyanın size açılmasına izin vermek için büyük beyninize güvenmelisiniz.

Ters Büyücü Kartı Anlamı

Büyücü kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, iradenin zayıflığını, güvensizliği, gecikmeyi ve hayal gücü eksikliğini sembolize eder. Ayrıca, büyük fırsatları aramak ve sizi geçmelerine izin vermemeye dikkat etmeniz gerekir. Gözlerini iyi aç. Ayrıca hayatınızdaki güvenilmez olabilecek insanlardan sakınmak ve onlardan kaçınmak istersiniz. Çimdeki yılanlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Parlak geleceğinize emin adımlarla yürüyün.

Büyücü Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki büyücü kartı genellikle gelecek olumlu şeylerin bir işaretidir. Bekarsanız, yeni (ve derin!) Bir aşk muhtemelen yolunuza girmesi olası. Eğer bir ilişkiniz varsa, eşinizle olan bağınızı derinleştirmenin zamanı gelmiştir. Sonuçta, çok iyi bir şey değil mi?

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page