top of page
The humantra webpage background image
Asılı Adam

Ana Arkana

Asılı Adam

Asılı Adam Kartı Anlamı

Tarot'taki Asılan Adam kartı deneme veya meditasyon, bencilliksizlik ve fedakarlığı simgeler. Bu kartın temel sembolleri tau haçından bir ayağı asılan bir adam. Serbest bacağı her zaman "4" oluşturmak için çaprazlanır ve yüzü her zaman huzurludur. Elleri bağlı veya sarkmış olabilir. Bazen, bazı paralar ellerinden veya ceplerinden düşüyor olabilir.

Düz Asılı Adam Kartı Anlamı

Asılan Adam kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, askıya alma, değişim, tersine çevirme, fedakarlık, yeniden ayarlama, iyileştirme ve yeniden doğumu sembolize eder. Kart, direnmeyi bırakmanın ve aydınlatma kazanmanın zamanı geldiğini gösterir. Devam etmeden önce düşünmenin zamanı geldi. Hayatınızda ne oluyor olursa olsun, gemiyi düzeltebilir ve ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Ters Asılı Adam Kartı Anlamı

Asılan Adam kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, çaba, yanlış kehanet ve işe yaramaz fedakarlık yapmak için isteksizliği sembolize eder. Kendinizi yaşamınız boyunca mutlu olmadığınız bir şeyden uzaklaştırmak için vahşi ve / veya kötü kararlar alıyor olabilirsiniz. Ayrıca bir adım geri atmak, bir nefes almak ve bir sonraki adımınızın ne olmasını istediğinizi anlamak için kendinize bir saniye (veya daha fazla!) Vermek isteyebilirsiniz. Ve üzgünüm, büyük bir tutum ayarlamasına ihtiyacınız olabilir.

Asılı Adam Kartı Aşk Anlamı

Tarot aşk okumasındaki Asılan Adam kartı genellikle harika bir haber değildir. Bekarsanız, bu, sevgiyi bulmadan önce sizi tutan şeyi bırakmanız gerektiği anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, işlerin gidişatından tam olarak memnun olmadığınız anlamına gelebilir. İlişkinizi değerlendirmek için kendinize zaman tanıyın. Herhangi bir döküntü kararı vermeyin.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page