top of page
The humantra webpage background image
Aşıklar

Ana Arkana

Aşıklar

Aşıklar Kartı Anlamı

Tarot'taki aşıklar kartı, aşkı, romantizm, bağlantı, cazibe ve mükemmel uyumu simgeliyor (tahmin edersiniz). Bu kartın temel sembolleri bir melek ya da aşk tanrısı, bir erkek ve bir kadın ve iki ağaçtır. Bazı güvertelerde, iki kadın arasında duran bir adam vardır ve bazı güvertelerde, bir ağaç çiçek açarken diğeri meyve verir. Waite Tarot kartlarında Adem ve Havva, bir ağaç, bir yılan ve elma var.

Düz Aşıklar Kartı Anlamı

Aşıklar bir Tarot okumasında dik durduğunda, sevgi, uyum, güven, onur, romantizmin başlangıcı ve iyimserlik anlamına gelir. Bu bir tutku ve tutkulu bir kart, ama kesinlikle romantik ilişkiler ve yoğun kişilerarası bağlarla ilgili değil. Bu kartın temel bir anlamı, seçtiğiniz yoldan olsa bile, zorluk ne olursa olsun kaçırmaya cesaret edemediğiniz bir ıraksama ile karşılaşabilmenizdir. Bu fırsatın peşinde olun ve otomatik olarak kolay yola çıkmayın. Bir karara varmadan önce bir şeyler düşünün. Belki de bir inanç sıçraması zamanıdır.

Ters Aşıklar Kartı Anlamı

Aşıklar bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, güvenilmezliği, ayrılığı, aşktaki hayal kırıklığını ve güvenilmezliği sembolize eder. Bir karar vermiş olabilirsiniz, ama şimdi ikinci olarak tahmin ediyorsunuz ya da yanında değilsiniz. Unutmayın, seçim yaptınız ve eylemleriniz için tam sorumluluk almanın zamanı geldi.

Aşıklar Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okuma aşıklar kartı ciddi romantik. Bekarsanız, sıkı durun çünkü kırmızı-sıcak bir romantizm size yönelir. Eğer bir ilişkiniz varsa, sizinle diğer önemli kişiniz arasında ısınmak üzeresiniz. Belki de şarap, çikolata ve saten çarşafları kırmanın zamanı geldi?

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page