top of page
The humantra webpage background image
Ölüm

Ana Arkana

Ölüm

Ölüm Kartı Anlamı

Tarot'taki Ölüm kartı büyük bir dönüşüm ve yeni başlangıçlar kartıdır ve muhtemelen kolay olmayacaktır. Tarot okumasındaki Ölüm kartı anlamı dönüşüm, geçiş ve değişim ile ilgilidir. Ölüm kartının temel sembolleri siyah cüppeli veya zırhlı bir iskelet olarak ölümdür. Ayrıca bir tırpan veya beş yapraklı bir gül içeren bir bayrak da olabilir. Alanda başka rakamlar da olabilir, en yaygın ve tekrarlayan bir çocuktur.

Düz Ölüm Kartı Anlamı

Ölüm kartı bir Tarot okumasında dik olduğunda, dönüşümü sembolize eder, yeni, kayıp, başarısızlık, hastalık veya ölüm ve kötü şans için yol açar. Bunların hepsi kulağa kötü gelebilir, ancak bunu bir bölümün sonu ve bir diğerinin başlangıcı olarak düşünün! Geçiş dönemindesiniz ve acı verici olsa bile onu kucaklamak en iyisidir. Ve olabilir. Ama iyi olan her şey çalışmaya değer ve hazırsınız.

Ters Ölüm Kartı Anlamı

Ölüm kartı bir tarot okumasında ters çevrildiğinde, hareketsizlik, yavaş değişiklikler, dar bir kaçış ve aldatma ölümü anlamına gelir. Değişime direniyorsunuz ve bu iyi değil. Bırakın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilerlemelisiniz.

Ölüm Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki ölüm kartı, artık size hizmet etmeyen bir ilişkiye bağlı olduğunuz anlamına gelebilir. Bekarsanız, sizi sevgiden uzak tutan eski alışkanlıklardan kurtulma zamanı. Bir ilişkiniz varsa, devam etmek isteyip istemediğinizi yeniden düşünmenin veya hak ettiğiniz aşkı elde etmek için bazı zor değişiklikler yapmanın zamanı geldi.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page