top of page
The humantra webpage background image
Joker

Ana Arkana

Joker

Joker Kartı Anlamı

Tarot'taki joker kartı yeni başlangıçları simgeler. Kartın temel anlamı, jokerin yeni bir başlangıca doğru yol alması ve kişinin çantasının belirttiği gibi ihtiyaç duyduğu veya istediği her şeye sahip olmasıdır. Joker, kişiye bağlı bir paket, topuklarında bir köpek ve bir uçurum ile renkli kıyafetlerle gösterilir. Jokerin Tarot hikayesi, tüm dünyasal mallarıyla amaçsızca seyahat etmesidir. Düşüncelerinde bir hayalperest kaybetti, uçurumu görmüyor ve muhtemelen düşecek. Topuklu köpek onu uyarmaya çalışır.

Düz Joker Kartı Anlamı

Bir Tarot okumasında joker kartı dik olduğunda, yeni başlangıçları, yeni maceraları, yeni fırsatları, sınırsız olasılıkları, zevki, tutkuyu, düşüncesizliği ve kızarıklığı sembolize eder. Bu kartla ilgili uyarı, hayal kurmayı bırakmanız gerekebilir ve nereye gittiğinizi izlemelisiniz veya düşüp aptal gibi görünebilirsiniz.

Ters Joker Kartı Anlamı

Bir Tarot okumasında joker kartı ters çevrildiğinde, kötü bir karar, kararsızlık, ilgisizlik, tereddüt ve hatalı bir seçimi sembolize eder. Heyecanlanmadığınız yeni bir başlangıç olabilir.

Joker Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki Joker kart heyecan verici. Bekarsanız, köşede eğlenceli, vahşi, canlı bir romantizm olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu sevginizle o kadar sarılmışsınız demektir ki, bu bir anlamda ürkütücü görünse de, ama kötü bir şekilde değil!

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page