top of page
The humantra webpage background image
İmparatoriçe

Ana Arkana

İmparatoriçe

İmparatoriçe Kartı Anlamı

Tarot'taki imparatoriçe kartı Isis, annelik, kadınlık ve doğurganlığı simgeler. İmparatoriçe, yaşam, romantizm, sanat, iş dünyasının yaratıcısıdır ve burada fikir doğmaya hazır olana kadar devam eder. Bu kartın temel Tarot sembolleri, narlarla süslenmiş elbisesi, on iki altı köşeli yıldızın bir tacı, bir çubuk, Venüs simgesiyle yazılmış kalp şeklinde bir kalkan ve olgun buğday tarlasıdır.

Düz İmparatoriçe Kartı Anlamı

İmparatoriçe kartı bir tarot okumasında dik olduğunda, eylem, gelişme, başarı, anne / kız kardeş / eş ve evrimi sembolize eder. Bu kart, dileklerinizin yerine getirilmesini istiyorsanız, sabır uygulamanız ve işlerin gebelik ve filizlenmesine izin vermeniz gerektiğini söyler. Kadınsı tarafınızla iletişime geçmenizi ve çocuklara iyi bir rol model ve besleyici olmaya odaklanmanızı teşvik eder. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, doğurganlığı ve hamileliği de gösterebilir.

Ters İmparatoriçe Kartı Anlamı

İmparatoriçe kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, eylemsizlik, konsantrasyon eksikliği, kararsızlık, kaygı ve sadakatsizliği sembolize eder. Kadınsı tarafınıza yönelmiyorsunuz ve böyle bir hareketsizliğin sonuçlarıyla karşı karşıyasınız. Ayrıca ruhsal yönünüze yeterince odaklanmamış olabilirsiniz. Aynı zamanda güven eksikliği ve istenmeyen duygular anlamına da gelebilir.

İmparatoriçe Kartı Aşk Anlamı

İmparatoriçe kartı Tarot aşk okuma mükemmel. Bekarsanız, oraya çıkın ve potansiyel tacirlerle tanışın ve selamlayın çünkü bunlardan birinin çıkması mümkün. Eğer bir ilişkiniz varsa, bağınız sadece daha iyi ve daha iyi olacak ve karşılıklı sevgi, saygı ve derin sevgi ile doldurulacaktır.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page