top of page
The humantra webpage background image
Ay

Ana Arkana

Ay

Ay Kartı Anlamı

Tarot'taki ay kartı, şeylerin yanlış olabileceğini ve ilk izleniminize güvenemeyeceğinizi sembolize ediyor. Her şey göründüğü gibi değil. Temel kart sembolleri bir dolunay (içinde hilal olan), ikiz sütunlar, bir köpek ve bir kurt uluyan, okyanusa akan bir dere ve sudan çıkan bir kerevittir.

Düz Ay Kartı Anlamı

Bir tarot okumasında ay kartı düz olduğunda, aldatma, hile, hayal kırıklığı, hata, kaygı, tehlike ve çifte ilişkiyi sembolize eder. Kart, duygusal veya zihinsel denemeler geçirdiğiniz anlamına gelir. Ayrıca hayallerinize de dikkat edin: Size ne anlatmaya çalışıyorlar? Bilinçaltınız aktif olarak temas kurmaya çalışıyor. Ayrıca döneminizi almak üzeresiniz!

Ters Ay Kartı Anlamı

Ay kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, hasar yapılmadan önce aldatmanın keşfedilmesi, hataların önlenmesi ve birisinden yararlanma sembolize eder. Olumsuzluğun salıverilmesi ve korkuların salıverilmesi. Sorunlarınız hafifleyecek ve yeni bir güven ve netlikle ortaya çıkacaksınız.

Ay Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki ay kartı güvensizliklerden biridir. Bekarsanız, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için yeni aşk ilginizle ilgili fikirlerinizi tutmaya çalışın. Bir ilişkiniz varsa, bunun tam olarak istediğiniz şey olup olmadığını inceleme zamanı gelmiş olabilir. Belki dışarıdaki mükemmel bir çift gibi görünüyorsunuz, ama kapalı kapılar ardında başka bir hikaye daha var.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.

bottom of page