Savaş Arabası

Ana Arkana

Savaş Arabası

SAVAŞ ARABASI KART ANLAMI

Tarottaki savaş arabası kartını yorumlamak kolay bir kart değil. Sonuçta zor kazanılan bir başarı anlamına gelebilir. Kart genellikle arabayı, zırhlı bir savaşçıyı, güneş veya ay sembollerini, kanatlı kalkandaki çevrili çubuğu, siyah ve beyaz sfenksleri (veya aslanları veya atları) bazen dinleniyor. Bazı güvertelerde bir yıldız gölgelik ve bazen de savaş arabasının içinde bir taht vardır.


DÜZ SAVAŞ ARABASI KART ANLAMI

Savaş arabası kartı bir tarot okumasında dik olduğunda, azim, bir yolculuk, acele bir karar, sıkıntı ve intikam anlamına gelir. Tarot okumasındaki savaş arabası  kartı anlamı karşıtları birleştiriyor. Durgun bir durumun harekete geçmesi için yeni bir motivasyon anlamına gelir. Zaferin yaklaştığını ve bunu gerçekleştirme kontrolünde yüzde yüz olduğunuzu sembolize eder. Buna sahipsiniz.


TERS SAVAŞ ARABASI KART ANLAMI

Savaş arabası kartı bir Tarot okumasında ters çevrildiğinde, yenilgi, başarısızlık ve yenilgiyi sembolize eder. Ayrıca, bir durumun üstünde değil, kontrolden çıkma duygularını gösterir. Ayrıca, isteklerinizi, arzularınızı ve hedeflerinizi yeniden değerlendirmenin ve her şeyin en iyi ilgi alanlarınızla uyumlu olmasını sağlamanın zamanı gelmiştir. Ancak o zaman ilerleyebilirsiniz.


SAVAŞ ARABASI KART AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki savaş arabası kartı, kendi kendine yeterli ve iyi olmakla ilgilidir. Bekarsanız, özgürlüğünüzü sevdiğiniz anlamına gelir ve bir ilişkiye girmeden önce diğer kişinin sizi gerçekten hak ettiğinden emin olmalısınız. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu sizin ve diğer önemli arkadaşlarınızın birlikte zorlukları üstlenmek için iyi ortaklar olduğunuz anlamına gelebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.