Kılıç Şovalyesi

Ara Arkana

Kılıç Şovalyesi

KILIÇ ŞOVALYESİ KART ANLAMI

Tarot'taki Kılıç Şövalyesi doğrudan (künt), otoriter (zorba), incisive (kesme), bilgili (kanaatli) ve mantıklı (hissetmeme) anlamına gelir. Bir yandan, Kılıç Şövalyesi keskin bir zekâya sahiptir, otorite ile açıkça konuşur ve bir mantık ustasıdır. Öte yandan, dokunmasız, kendi üstünlüğüne ikna olmuş ve diplomatik olabilir. Analitik berraklığı için ona güvenilebilir. Başkalarının duygularına kayıtsız kalarak, aptallığa tahammül etmez.


DÜZ KILIÇ ŞOVALYESİ KART ANLAMI

Kılıç Şövalyesi bir Tarot okumasında dik olduğunda, bu, başkaları hakkındaki görüşlerinizi zorlayıp zorlamadığınızı kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelebilir. Zihninizi konuşmak genellikle başınızı belaya sokar mı? Bu özellik meslektaşlarınızı sizi eleştiriyor mu? Cevabınız evet ise, belki de size göre olan Kılıç Şövalyesinin bu yönlerini değiştirme zamanı gelmiştir.


TERS KILIÇ ŞOVALYESİ KART ANLAMI

Kılıç Şövalyesi bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, bu, kalbinizin başınızı yönetmesine izin verdiğiniz ve zihninizi söylemekten korktuğunuz anlamına gelebilir. Ayrıca, büyük bir fırsata yöneldiğiniz anlamına gelebilir, mutlaka hazırlıklı olmadığınız bir şey ama yine de almalısınız. Aynı zamanda kabalık, kinizm ve takipçi olmak anlamına da gelebilir.


KILIÇ ŞOVALYESİ KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasında Kılıç Şövalyesi, romantizm bölümünde yapılması gereken bazı çalışmaların bir göstergesidir. Bekarsanız yakında Yakında Kılıç Şövalyesi niteliklerine sahip biriyle ilişki içinde olabilirsiniz ya da belki de o kişisiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, aynı zamanda Kılıç Şövalyesi niteliğine sahip biriyle ilgilendiğinizi veya o kişi olduğunuzu da gösterebilir. Bu aynı zamanda, sizin ve partnerinizin ilişkinizi sağlam bir zemine kavuşturmak için biraz çalışma yapmanız gerekebileceği anlamına da gelebilir.


Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.