Kılıç İkilisi

Ara Arkana

Kılıç İkilisi

KILIÇ İKİLİSİ KART ANLAMI

Tarot'taki kılıç ikilisi, engellenmiş duygular, kaçınma ve çıkmaza işaret eder. Tarot okumasında Kılıçların İkisi, zor seçimleri dengelemek ve zor kararlar vermek anlamına gelir. Kart, kadının duygularını kendi içinde tutma ve dış yaklaşımlardan uzak durma mücadelesini sembolize ediyor.


DÜZ KILIÇ İKİLİSİ KART ANLAMI

Kılıçların İkisi bir Tarot okumasında düz olduğunda, kendiniz veya dahil olabileceğiniz bir durum hakkında bazı gerçekleri kabul etmek istemediğiniz anlamına gelebilir. Size ve başkaları ile kendi içinizde engeller koyduğunuzu söyler. . Kadının kalbinin karşısına bir kılıç bariyeri koyduğu Kılıçların İki kartındaki figür gibi davranıyorsunuz. Bu, gerçeklerden kaçınmanın ve her şeyin yolunda olduğunu iddia etmenin zamanıdır. Bu, içsel duygularınızı engellemeyi ve onları hissetmeyi reddetmenin zamanıdır. Bu, bir yönde düşünmeyi ve başka bir yönde hissetmeyi bırakmanın zamanıdır. Bu kartı bir okuma sırasında çizdiğinizde, gerçekten ne hissettiğinizi düşünmeyi bırakın. Canın yanabileceğini düşündüğün için direniyor musun? Dışarıda gülümsüyor olsanız bile içten öfkeli misiniz? Engelleri koymak çözüm değildir. Çözüm, gerçekle yüzleştiğinizde veya hatta sorunun var olduğunu kabul ettiğinizde gelir.


TERS KILIÇ İKİLİSİ KART ANLAMI

İki Kılıç bir Tarot okumasında tersine döndüğünde, kararsız olduğun anlamına gelebilir. Korku ve karışıklık olabilir. Sizi hareketsiz bırakabilir ve hareket edemeyebilir. Ayrıca nihayet ne olduğu için bir şeyler gördüğünüz anlamına da gelebilir.


KILIÇ İKİLİSİ KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki Kılıçların İkilisi, şeylerin durduğunun bir göstergesidir. Bekarsanız, bu iki potansiyel ortak arasında seçim yapmanız gerektiği ve karar vermekte zorlanabileceğiniz anlamına gelebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu sizin ve diğer önemli arkadaşlarınızın bir kavşak noktasında olduğunuzu ve bundan sonra ne olacağına karar vermeniz gerektiği anlamına gelebilir.


Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.