Aziz

Ana Arkana

Aziz

AZİZ KARTI ANLAMI

Tarot'taki aziz kartı geleneksel değerleri sembolize eder ve genellikle dini veya manevi ile ilişkilidir. Aziz'in amacı manevi olanı yeryüzüne indirmektir. Bu Tarot kartının temel anlamı kriz karşısında uyum yaratmaktır. Bir kriz sırasında, Aziz paniği dağıtır ve iyi ve pratik öneriler sunar. Aziz kartının temel sembolleri ikiz sütunlar, bir personel, taht, bir papanın üçlü tacı, nimette yükseltilmiş bir el ve iki *acolyt'tir.


DÜZ AZİZ KART ANLAMI

Bir Tarot okumasında aziz kartı dik olduğunda, bir yandan uygunluk ve sosyal onay, diğer yandan merhamet, affetme, merhamet, uygunluk ve ilham alma ihtiyacını sembolize eder. Bu kart, çok kolay olmasa da sorununuzu nasıl çözeceğinizi bildiğiniz anlamına gelir.


TERS AZİZ  KARTI ANLAMI

Bir Tarot okumasında Aziz kartı tersine çevrildiğinde, güvenlik açığı ve kırılganlığın yanı sıra anlaşmazlık ve talihsizliği de sembolize eder. Bazıları bir şeyleri karıştırma arzunuzu anlayamasa da, gerekli olabilir. Eğer normları alıp alternatif bir varoluş biçimini benimsemek istiyorsanız, bu tamamen özgürlük anlamına da gelebilir.


AZİZ KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki Hierophant kartı en büyük taahhütlerden biridir. Bekarsanız, bu, kartlarda yeni bir ilişkinin, sevgi ve sadakatle dolu olduğu anlamına gelebilir. Bir ilişkiniz varsa, sizin ve eşinizin hemen hemen her şey hakkında aynı sayfada olduğunuz anlamına gelebilir.


*Acolty: Bir acolyte, bir dini hizmet veya geçit töreninde şövalyeye yardımcı olan bir yardımcı veya takipçidir. Birçok Hıristiyan mezhepinde, bir acolyte, sunak mumlarını yakmak gibi törensel görevleri yapan herkesdir.


Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.