Adalet

Ana Arkana

Adalet

ADALET KARTI ANLAMI

Tarot'taki Adalet kartı akıl, gerçek ve evet adalet ile ilgilidir. Bu soğuk ve nesnel bir dengeye dair kart. Aynı zamanda her şeyde ılımlılığın yanı sıra karma gerçekleri ile de ilgilidir. Eğer terazileri dengede tutmuyorsanız, biraz serpinti olabilir. Bu kartın temel sembolleri arasında bazen gözü kapalı, ayakta veya ayakta duran, sol elinde pullar ve öte yandan da yükseltilmiş bir kılıç bulunan yargıç benzeri bir figür vardır.


DİKEY ADALET KARTI ANLAMI

Bir Tarot okumasında adalet kartı dik olduğunda uyum, denge, eşitlik, doğruluk, erdem, onur ve tavsiyeyi sembolize eder. Aynı zamanda ayarlamalar için bir zamanın yanı sıra fiziksel, duygusal, sosyal ve manevi şeyleri yeniden dengelemek için bir fırsat anlamına da gelebilir. Ayrıca, sizi dengeden atmaya çalışan şeylere karşı uzun ve güçlü durma zamanı demektir.


TERS ADALET KARTI ANLAMI

Bir Tarot okumasında adalet kartı ters çevrildiğinde, önyargı, yanlış suçlamalar, hoşgörüsüzlük, adaletsizlik ve istismar anlamına gelir. Bir kurban gibi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda adaletin yapılması ve dengenin yeniden sağlanması gerektiğinin de bir göstergesi. Bir durumu düzeltmek için elinden geleni yapmalısın.


ADALET KARTI AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki adalet kartı gerçek, dürüst sevginin bir özeti. Bekarsanız, bu yasada geçmişi olan birinin hayatınıza girdiği anlamına gelebilir. Bir ilişkiniz varsa, Adalet kartı sizin ve eşinizin eylemlerine ışık tutacaktır. İkiniz de adil ve adil davranıyor musunuz?

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.