Şeytan

Ana Arkana

Şeytan

ŞEYTAN KARTI ANLAMI

Tarot'taki şeytan kartı hırslarla ilgilidir ve aynı zamanda ayartma, bağımlılık ve depresyon ile eş anlamlıdır. Bu kartın temel sembolleri siyah bir kaide üzerinde kanatlı ve boynuzlu şeytan, çıplak erkek ve kadın figürleri, zincirler ve ters pentagramdır.


DÜZ ŞEYTAN KARTI ANLAMI

Bir Tarot okumasında şeytan kartı dik olduğunda, düşüşü, beklenmedik başarısızlığı, tartışmayı, şiddeti, felaketi, huysuz bir kişiyi ve garip veya garip deneyimleri sembolize eder. Şeytan kartı sizi çok kısıtlanmış değil, tutkulu ve hırslı olmanız konusunda uyarır. Kısıtlandın çünkü kendin olmasına izin veriyorsun.


TERS ŞEYTAN KARTI ANLAMI

Bir Tarot okumasında şeytan kartı ters çevrildiğinde, serbest bırakmayı, aydınlanmayı, handikapların üstesinden gelmeyi ve boşanmayı sembolize eder. Bırakma ve devam etme kartı. Sizi geçmişte geride tutan şeyin ne olduğunu kabul ettiniz ve onu geçip daha parlak bir geleceğe taşımaya hazırsınız.


ŞEYTAN KART AŞK ANLAMI

Bir Tarot aşk okumasındaki şeytan kartı biraz karmaşık olabilir. Bekarsanız, sevilmek istediğinizi ancak nasıl yapılacağından emin olamayacağınızı gösterebilir. Ayrıca, cinsiyeti gerçek yakınlık için bir stand-in olarak kullandığınıza işaret edebilir ve bir ilişkide gerçekten ne istediğinizi yeniden değerlendirmek için bir adım attıysanız en iyisini yapabilir. Bir ilişkideyseniz, bir ilişkinin sağlık yerine taşınmak istiyorsanız ele alınması gereken boğulmuş, tuzağa düşmüş veya aşırı kod bağımlı olduğunuzu gösterebilir.

Interested in tarot readings? If your answer is yes, you can reach me.